Szukaj

„Top Model” wraca! Widzowie nie tak wyobrażali sobie jubileuszową edycję

Top Model 10

Top Model 10

Top Model ponownie zagości na antenie TVN. Ruszyły castingi do nowej, jubileuszowej edycji. Kto zasiądzie w jury w 10. sezonie?

Top Model to jeden z najpopularniejszych programów w stacji TVN. Już od pierwszej edycji przyciąga tysiące uczestników, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze światem mody. Na castingach zawsze pojawiają się tłumy młodych ludzi, a każdy z ich marzy o tym, by zamieszkać w domu modelek i zawalczyć w wielkim finale o główną nagrodę, czyli kontrakt z agencją modelek i sesję okładkową w kolorowym magazynie. Droga do zwycięstwa nie jest wcale łatwa.

Wszystko odbywa się pod bardzo czujnym okiem jury. Przewodniczącą składu i gospodynią show jest uwielbiana przez widzów Joanna Krupa. Obok niej za jurorskim stołem zasiadają: projektant Dawid Woliński, organizatorka pokazów Kasia Sokołowska oraz fotograf Marcin Tyszka. Uczestników wspiera Michał Piróg.

29 marca ruszyły castingi do 10. jubileuszowej edycji Top Model. Znowu będziemy mieli przyjemność oglądać pięknych ludzi, którzy chcą powtórzyć sukces poprzedników, np. Karoliny Pisarek, która zrobiła międzynarodową karierę.

Top Model znowu na antenie. Jak wyglądają castingi do 10. edycji show?

Casting do programu już został ogłoszony. Ze względu na pandemię, będzie on odbywał się na podobnych zasadach, jak rekrutacja do 9. edycji. Każdy chętny do udziału może wysłać zgłoszenie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Top Model powraca! Jubileuszowa edycja programu już wkrótce w TVN i Playerze. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński po raz kolejny zasiądą w jury, by sprawdzić czy wśród uczestników znajdzie się ktoś z szansą na powtórzenie sukcesu Kasi Szklarczyk, Dawida Woskaniana, Mikołaja Śmieszka. Wszystkich kandydatów wspierać będzie niezawodny Michał Piróg – zachęca produkcja.

Jubileuszowa edycja Top Model zadebiutuje na antenie TVN-u jesienią. W nowym sezonie na uczestników castingów czekają ponownie złoty bilet i srebrny bilet. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybierze to wyjątkowe, które najbardziej chwyci go za serce. Również widzowie będą głosować na swojego faworyta na oficjalnej stronie programu i to oni zdecydują, który z wytypowanych przez jury uczestników otrzyma srebrny bilet, czyli miejsce w etapie bootcampu.

Tak samo jak w ubiegłej edycji, jury będzie mogło wręczyć wybranej osobie złoty bilet i zapewnić jej miejsce w domu modelek. Szczegóły castingu znajdziecie tutaj.

Widzowie nie ukrywają, że spodziewali się czegoś specjalnego z okazji startu 10. edycji show. W komentarzach na portalach społecznościowych można przeczytać głosy niezadowolenia.

Jak na jubileuszową edycję to powinny być fajerwerki, a jest tak samo jak co roku – pisze jedna z internautek.

Warto jednak pamiętać, że program jeszcze nie ruszył, a do czasu rozpoczęcia castingów wszystko może się zmienić.


Ewa Niespodziana, Joanna Krupa, Michał Piróg – finał Top Model 2016

Ewa Niespodziana, Joanna Krupa, Michał Piróg – finał Top Model 2016

Joanna Krupa i Michał Piróg – Top Model

Joanna Krupa i Michał Piróg – Top Model

Joanna Krupa – Top Model

Joanna Krupa – Top Model

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Na kanale Pantinka na YT modelka obala wiele mitów na temat przygotowywań do bycia modelem wg programu, poza tym nie wiem kto w tym programie jest taki niezawodny i pomocny jak co chwilę lecą seksistowskie teksty jurorów i Piróg który wcale nie wspiera tylko dobija uczestników

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×