Szukaj

Tomasz Sekielski schudł ponad 70 kg! Jego metamorfoza jest imponująca. Mega efekt widać na najnowszym zdjęciu

Tomasz Sekielski

Tomasz Sekielski

Tomasz Sekielski od jakiegoś czasu walczył ze sporą ilością dodatkowych kilogramów. Dziennikarz pokazał na Instagramie swoje stare spodnie.

Tomasz Sekielski  jeszcze nie tak dawno temu ważył 185 kilogramów. W pewnym momencie wziął się za siebie i postanowił zrzucić nadprogramowe kilogramy. By usprawnić proces odchudzania, ponad rok temu przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Zabieg przebiegał sprawnie, o czym poinformował w social mediach dokładnie 27 sierpnia 2019 roku:

To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie. Zabieg przebiegł bez problemów co jest zasługą doktora Wiesława Pesty i jego znakomitego zespołu z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Składam im WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!! Dziękuję też Heni Krzywonos, która zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji.

Tomasz Sekielski pokazał swoje spodnie sprzed metamorfozy

Sekielski stracił już ponad 70 kilogramów. Jednak ten imponujący wynik to za mało dla dziennikarza. Nie zamierza się zatrzymywać. Regularnie gości na sali treningowej, gdzie w pocie czoła walczy o wymarzoną sylwetkę. Wspierają go w tym internauci, którzy dodają otuchy i komplementują jego przemianę.

Tomasz chętnie chwali się nowym wyglądem. Co jakiś czas na jego profilu pojawiają się nowe zdjęcia. Ostatnio pokazał się w eleganckiej koszuli w czasie, gdy zaczynał wakacyjny urlop. Post wywołał zamieszanie w sieci. Internauci oraz gwiazdy, w tym Anna Kalczyńska mieli spore trudności z rozpoznaniem go.

Dziś postanowił się pochwalić kolejnym zdjęciem, które ujawnia, jak wiele pracy włożył w zmianę sylwetki. Przy okazji sprzątania w garderobie znalazł stare spodnie, które nosił, mając dodatkowe kilogramy.
Żona kazała zrobić porządek w szafie – napisał.

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. W  komentarzach jednogłośnie przyznali, że są pod ogromnym wrażeniem zmiany, jaką przeszedł.

  • Panie Tomaszu, mówiąc kolokwialnie: Ale ciacho!
  • Tomek… Coś wspaniałego! Masz tę moc chłopie!
  • Kurcze, ale efekty… chylę czoło za wytrwałość.
  • Zawsze był Pan mega przystojny, niezależnie od wagi 😀 ale brawo i tak.
  • Brawo Panie Tomaszu. Jestem pełna podziwu.

Na nas również zrobiło to ogromne wrażenie.


Tomasz Sekielski pokazuje stare spodnie

Tomasz Sekielski pokazuje stare spodnie

Tomasz Sekielski przeszedł metamorfozę

Tomasz Sekielski przeszedł metamorfozę

Tomasz Sekielski po siłowni

Tomasz Sekielski po siłowni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×