Tomasz Kammel debiutuje u boku nowej partnerki. Tabloid zdradził wszystko o jego gorącej towarzyszce

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel od lat otoczony jest pięknymi kobietami. W Pytaniu na śniadanie pojawia się z Izą Krzan. Teraz tabloid informuje o nowej partnerce. Niedługo ich wielki debiut. O co chodzi?

Tomasz Kammel to jeden z najbardziej doświadczonych dziennikarzy w TVP. Ze stacją związany jest od 1997 roku. Na przestrzeni lat zdobył ogromną popularność widzów, a zawdzięcza to prowadzeniu najchętniej oglądanych programów. Był gospodarzem między innymi: Randki w ciemno, Kawy czy herbaty, a nawet Teleexpressu. Aktualnie fani mogą oglądać go w Pytaniu na śniadanie, gdzie towarzyszy mu Izabella Krzan, a także w kolejnych seriach z cyklu The Voice.

Tomek sprawił, że pokochali go widzowie, a co za tym idzie, chętnie śledzą jego poczynania nie tylko w życiu zawodowym, ale też prywatnym. Przez wiele lat był związany z Katarzyną Niezgodą. Po rozstaniu uchodzi jednak za singla. Chociaż pojawiały się wzmianki o tym, że u jego boku pojawił się ktoś nowy, to nigdy oficjalnie nie pokazał się kolejną miłością. Teraz kolorowa prasa donosi o nowej partnerce, która pojawi się u jego boku. Kim jest?

Tomasz Kammel z nową partnerką

Kammel nie tylko doskonale czuje się w studiu telewizyjnym, ale także na scenie. Jest on bardzo doświadczony w prowadzeniu dużych imprez i koncertów. Nic więc dziwnego, że po raz kolejny pojawi się w Opolu. Jak dowiedział się Super Express, ma on poprowadzić niedzielny koncert z okazji 70-lecia TVP. Na scenie u jego boku pojawi się piękność związana z Telewizją Polską, ale nie będzie to Iza Krzan. U boku doświadczonego prowadzącego swoje pierwsze kroki na dużej imprezie postawi Karolina Pajączkowska z TVP World.

Jest inteligentna i ambitna, ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim, perfekcyjnie mówi po angielsku, bo przez przez niemal połowę życia mieszkała w Anglii, zna też hiszpański i francuski. Z sukcesami pracowała jako modelka, zdobyła także tytuł Miss Foto w wyborach Miss Polonia z 2012 roku – zdradza osoba z TVP tabloidowi.

Sama Karolina przyznała, że pracę Tomka podpatruje od wielu lat i jest on dla niej wielkim autorytetem.

Wychowałam się oglądając Tomka w telewizji, pamiętam wszystkie jego programy, jest dla mnie absolutnym autorytetem. Podczas koncertu „Cud życia” z Jose Carrerasem, obserwowałam jego pracę z bliska i mogę śmiało powiedzieć, że to prezenter najwyższej klasy, taki Mount Everest w tej branży. Mamy różne style prowadzenia, ale wierze w to, że się zgramy – skomentowała dla Super Expressu.

Będzie oglądać festiwal w Opolu? Przypomnijmy, że święto muzyki rozpoczyna się 17 czerwca i potrwa przez 4 dni.


Tomasz Kammel - Wiktory 2021

Tomasz Kammel - Wiktory 2021

Karolina Pajączkowska- Koncert Wielkanocny TVP Cud życia

Karolina Pajączkowska- Koncert Wielkanocny TVP Cud życia

Tomasz Kammel - jak mieszka?

Tomasz Kammel - jak mieszka?

Komentarze

 • Gość Mała.p pisze:

  Ten ostatni to wczorajszy !! Brak słów !! Cisną się na usta słowa, ale niecenzuralne .

 • Docent Furman pisze:

  Pajączyca to jest laska, nie to co jego ex – ten pasztet Kasia Niezgoda… Niestety mężatka i matka, więc goguś sobie nie poużywa… Jaka szkoda Tomaszek! Żenada…

 • Gość EVvA_Ewwa5 pisze:

  Tomasz Kammel podobno obok ładnej partnerki to nawet nie stał .A jaka jest prawda…..? zajebista

 • Gość pisze:

  ps na ostatniej focie sznurowadlo sie placze

 • Violcia❤ pisze:

  RAK ..TAK ….👍👍👍🌼TOMEK …SUPERR PARTNERKA DLA CIEBIE . ŻEŃ SIE CHLOPIE I ZDENEBTUJ TE GLUPIE PLOTKI,ŻE JESTEŚ INNY … 🙂😴😴😴😴

 • Gość erek pisze:

  Dla mnie ten pan nie ma nic męskości

 • Gość pisze:

  Tomek to ty sie zen z ta pania bo uznaja ludziska ze ty NIE DO KOBIET jestes stworzony

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia fajna para 100gg i 30kv a w tym kraju nie ma autorytetów no prawie ale to akurat nie jest dobry przykład a do jeźyków i nauki wystarczy translator online bo gospodarka i tak do pi..dy a gdzie kawa ciastko znaczki nie pamiętam tego wieczoru ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×