Szukaj

50-letni Tomasz Kammel poprawia urodę: „Dzisiaj naciąganie”. Pokazał zdjęcia z zabiegu, któremu się poddał

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel pokazał, jak poprawia urodę. Dziennikarz ma sposób na zatrzymanie upływającego czasu. Jak na jego sekret zareagowali internauci?

Tomasz Kammel w tym roku skończy 50 lat, ale wygląda tak, jakby czas dla niego stanął w miejscu. Jest najlepszym potwierdzeniem teorii, że mężczyźni są jak wino. Dziennikarz może pochwalić się smukłą sylwetką i zadbaną cerą, które w połączeniu ze świetnymi, męskimi stylizacjami tworzą bardzo dobry efekt.

Prowadzący najpopularniejsze programy TVP postanowił ujawnić, w czym tkwi sekret jego świetnego wyglądu. Okazuje się, że mężczyzna, za którym szaleje tabun Polek, ma sprawdzone sposoby na utrzymanie skóry w świetnej kondycji. Regularnie oddaje się w ręce eksperta, którego nazywa „chirurgiem plastycznym”.

Jak Tomasz Kammel poprawia urodę?

Określenie nijak się ma do medycyny plastycznej. Tomasz w ten sposób mówi o pani Agacie, która jest masażystką. Kobieta za sprawą dotyku potrafi ujędrnić, wygładzić i poprawić kontury twarzy. Nie od dziś wiadomo, że odpowiednio wykonany masaż chroni przed przedwczesnym starzeniem.

Oto pani Agata, która jest moim chirurgiem plastycznym. Nie używa skalpela, botoksu, ani hialu-coś tam. Jej najpotężniejszym narzędziem są dłonie, a specjalnością m.in. masaż KOBIDO.  Dla zaintereowanych: azjatycka technika masażu i rewitalizacji (w tym liftingu) twarzy – napisał Tomasz.

Kammel nawiązał też do techniki, jaką wykonywany jest masaż, któremu regularnie się poddaje:

Polega na wykonywaniu sekwencji określonych ruchów w określonej kolejności i tempie. Tempo momentami jest bardzo wysokie. Chodzi o pobudzenie zarówno cyrkulacji krwi, jak i uelastycznienia (!) mięśni głębokich. Twarz jest pełna mięśni, którym też się coś od życia należy, szczegolnie gdy na to życie zarabiasz mówieniem.

Ten sposób dbania o urodę wymaga od masażysty opanowania wielu skomplikowanych umiejętności:

Swoją drogą, genialne że ludzie chcą się doskonalić w takich kierunkach. Potrzeba mnóstwo czasu i energii, żeby opanować taką umiejętność. A-ha, jeśli komuś masaż twarzy kojarzy się tylko z mizianiem, to się zdziwi. Popatrzcie na moje stories. Ok. To ja wracam do relakso-rewitalizacji. Za mną kilka dni emocjonującej, spektakularnej, ale i ciężkiej roboty. Dlatego dzisiaj czilll. I naciąganie 🙂 …także tak:) – zakończył swój wywód dziennikarz.

Do wpisu Tomasz dołączył całą serię zdjęć, które powstały podczas zabiegu fizjoterapeutycznego.

Fani dziękują swojemu idolowi za promowanie naturalnych metod poprawiania urody. Wielu chciałoby zamienić się z nim miejscami, zwłaszcza że świetne efekty od razu są widoczne gołym okiem. A do tego nie ma zaczerwienionej skóry.


Tomasz Kammel poprawia urodę

Tomasz Kammel poprawia urodę

Tomasz Kammel poprawia urodę

Tomasz Kammel poprawia urodę

Tomasz Kammel poprawia urodę

Tomasz Kammel poprawia urodę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×