Wyszła na jaw tajemnica niezwykłej przyjaźni Tatiany Okupnik z Marcinem Gortatem! To wielkie zaskoczenie!

Tatiana Okupnik i Marcin Gortat przyjaźń

Tatiana Okupnik i Marcin Gortat przyjaźń

Historia znajomości Tatiany Okupnik i Marcina Gortata

Marcin Gortat wywołał niemałą sensację, gdy kilka dni temu opublikował na swoim Instagramie urocze zdjęcie z Matyldą i Tymonem – dziećmi Tatiany Okupnik. Gwiazda zwykle strzeże swojego życia prywatnego jak oka w głowie, więc była to jedna z nielicznych okazji do tego,żeby zobaczyć jak wyglądają jej dzieci. Nie była jednak zdenerwowana tym, co zrobił Marcin. Jak się okazuje, oboje świetnie się znają.

Przyjaźń Gortata i Tatiany nabrała rumieńców, gdy wokalistka rozstała się z Blue Cafe i zaczęła pracę nad solowymi projektami. Drogi jej kariery zaprowadziły ją w 2011 roku do USA, gdzie zaczęła udzielać się charytatywnie i wspierać przy tym Marcina, który – co nie od dziś wiadomo – jest niezwykle zaangażowany w pomoc innym.

Gdy pojawiali się w Polsce, mówiono, że ich relacja jest głębsza niż zakładano na początku. Plotki nasilały się, a żadna ze stron nie komentowała ich… dopóki nie okazało się, że wybrankiem Tatiany jest nie Marcin, a jego menadżer i dobry przyjaciel. Związek udało się utrzymać w tajemnicy przez ponad dwa lata, aż do ślubu, ale wtedy Gortat nie wytrzymał i udostępnił zdjęcia z ceremonii:

Gratulacje dla całej rodziny micielsko-okupnikowej za super wesele. A poprawiny to mistrzostwo świata! Nie ukrywam, że jestem ojcem chrzestnym tej pary – wyjawił wtedy.

Marcin jest też przy okazji ojcem chrzestnym córeczki gwiazdy i jej ukochanego! Wygląda więc na to, że jest pełnoprawnym członkiem ich rozrastającej się rodziny!

Wiedzieliście o tym?

Tatiana Okupnik po porodzie całkowicie zmieniła swój wygląd! W nowym wydaniu odważne słowa na temat ciąży: „Moje »Ja« najchętniej by zwiało”

Marcin Gortat pokazał urocze zdjęcie… z noworodkiem! „Niesamowite uczucie trzymać to maleństwo na rękach”. Został ojcem?!

O tej ciąży nie wiedział nikt! Tatiana Okupnik urodziła drugie dziecko! Znamy płeć i imię


Tatiana Okupnik na meczu z Marcinem Gortatem

Tatiana Okupnik na meczu z Marcinem Gortatem

Monika Pietrasińska, Marcin Gortat i Tatiana Okupnik

Monika Pietrasińska, Marcin Gortat i Tatiana Okupnik

Marcin Gortat pozuje z dziećmi Tatiany Okupnik

Marcin Gortat pozuje z dziećmi Tatiany Okupnik

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×