Szukaj

Taniec z gwiazdami 8: Jak do tego mogło dojść?! Z programu odpadli kolejni faworyci!

Taniec z gwiazdami 8

Taniec z Gwiazdami 8. Kto odpadł w piątym odcinku?

Najnowszy sezon Tańca z Gwiazdami wzbudza ogromne emocje – jeszcze przed premierą pierwszego odcinka show był na językach wszystkich. To za sprawą kontrowersyjnych nazwisk, które pojawiły się na liście uczestników. Popek w zupełności wystarczył by wywołać zamieszanie, a na parkiecie wiruje jeszcze Renata Kaczoruk Krzysztof Gojdź. Atmosferę rozgrzało również rozstanie Beaty Tadli i Jarosława Kreta. Skandaliczne zachowanie pogodynka nie sprowadziło na niego niczego dobrego. Odpadł wraz z Lenką Klimentową już w pierwszej rundzie eliminacji, a razem z nimi Antek Smykiewicz Agnieszka Kaczorowska, która również naraziła się opinii publicznej.

W kolejnych odcinkach pożegnaliśmy Wiktorię Gąsiewską (ku ogromnemu niezadowoleniu fanów), a później – Martynę Kupczyk, która wirowała na parkiecie z Żorą Korolyovem. Nie da się ukryć, że napięcie powoli zaczyna sięgać niebezpiecznie wysokich poziomów, a z odcinka na odcinek rywalizacja robi się coraz ostrzejsza. Jak na razie (choć to zaskakujące) typowanym zwycięzcą jest Popek, który radzi sobie na parkiecie naprawdę zdumiewająco dobrze. Jest to bez wątpienia zasługą Janji Lesar, która doskonale wie co robi i potrafi poprowadzić swojego partnera ku zwycięstwu.

Kogo pożegnaliśmy w piątym odcinku? Z tygodnia na tydzień wybory robią się coraz trudniejsze, bo w show zostają tylko najlepsi. Niestety, ktoś musiał odpaść: w tym tygodniu padło na Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski. Jest to bez wątpienia spore zaskoczenie, ale tych czeka nas jeszcze więcej, bo im bliżej końca tym więcej emocji.

Taniec dał mi dużo radości. Dziękuję Michałowi za pomoc i wsparcie. To jest naprawdę nieprzecenione. Dziękuję bardzo – powiedziała Kaczoruk na pożegnanie.

Najwięcej punktów od jurorów otrzymali Kasia i Tomasz. Warto dodać, że na zakończenie wszystkie pary wystąpiły do piosenek w rytmie disco, a ta która zatańczyła najlepiej otrzymała dodatkowe trzy punkty. Oto pełna punktacja:

  1. Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański – 39 punktów
  2. Popek i Janja Lesar – 36 punktów
  3. Angelika Mucha i Rafał Maserak –34 punkty
  4. Dariusz Wieteska i Kasia Vu Manh – 28 pkt. + 3 pkt. = 31 punktów
  5. Beata Tadla i Jan Kliment – 31 punktów
  6. Krzysztof Gojdź i Walerija Żurawlewa – 28 punktów
  7. Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski – 23 punkty

Komu kibicujecie? A może wasz faworyt już odpadł?

Popek ocenił szanse Renaty Kaczoruk w „Tańcu z gwiazdami”. Ma przy okazji wiadomość dla Kuby Wojewódzkiego [WIDEO]

Szok! Popek odważył się na transmisję z pogrzebu w internecie! Jego córka zalała się łzami! [WIDEO]

Beata Tadla znów cierpi przez mężczyznę! „Żebra nie działają, nie mogę oddychać”. Kto jej to zrobił?!


Kto powinien wygrać “Taniec z gwiazdami 8”?

×