Magda Gessler świętuje 40. urodziny syna. Fani spieszą z gratulacjami. Tadeusz Müller będzie ojcem?

Urodziny Tadeusza Mullera

Urodziny Tadeusza Mullera

Magda Gessler uczciła 40. urodziny swojego syna Tadeusza Müllera. Opublikowała mnóstwo prywatnych materiałów. Pod jednym z wideo fani sugerują, że solenizant zostanie ojcem, a słynna restauratorka po raz kolejny babcią.

Tadeusz Müller to Magdy Gessler. Jest owocem miłości restauratorki i niemieckiego dziennikarza Volkharta Müllera, który zmarł w 1986 roku w wieku 49 lat. Choć Müller z wykształcenia jest psychologiem klinicznym, to postanowił pójść w ślady znanej matki i związać się ze światem gastronomii.

39-latek jest współtwórcą i współwłaścicielem sieci restauracji Orzo. Odpowiada również za sukces wielu znanych miejsc, w których tworzył food koncept. Jednym z jego projektów jest lokal Roberta Lewandowskiego.

Tadeusz rzadko udziela się mediach, jednak ostatnio nieco uchylił rąbka prywatności. Wyznał, że oświadczył się swojej ukochanej, Małgorzacie Downar,  a potem pochwalił się zdjęciami ze ślubu.

Kilka tygodni temu narzeczeni złożyli sobie przysięgę, a ceremonia ich zaślubin odbyła się na łodzi. Wesele odbyło się w jednym z lokali na Mazurach, gdzie najbliżsi pary młodej świetnie bawili się do białego rana.

Po bajecznym ślubie przyszła pora na podróż poślubną. Tadeusz Müller pochwalił się ujęciami z wyspy Phi Phi w Tajlandii, na których wspólnie ze świeżo upieczoną małżonką odpoczywali po weselu i nabierali sił na kolejne wyzwania.

13 sierpnia Tadeusz skończył 40 lat, a jego słynna mama postanowiła uczcić to na Instagramie.

Tadeusz Müller skończył 40 lat. Magda Gessler uczciła urodziny syna postami na Instagramie

Magda Gessler uczciła urodziny swojego syna postami na Instagramie. Najpierw opublikowała kompilację filmików z udziałem Tadeusza Müllera i napisała, jak bardzo jest dumna z bycia jego mamą. Nie ukrywała także, że jego pojawienie się na świecie całkowicie zmieniło jej życie.

Od dzisiejszego popołudnia czuje się mama…13.08 na zawsze zostanie w moim sercu jako dzień pełen miłości….poznanej na nowo…innego wymiaru kochania…
Urodzenie @tadeusz_muller i powitanie go na świecie to jedno z najpiękniejszych przeżycć w moim życiu….Tadeusz szczęścia, pasji….kocham Cię…Mama.
#mg #urodziny #bday #mamaisyn

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Potem pokazała krótki filmik. Z opisu wynika, że rodzinnie świętowali 40. urodziny Tadeusza. Magda nie ukrywa, że czas z najbliższymi jest bardzo cenny.

Rodzina…mój najcudowniejszy skarb.!!!!!wspaniały dzień.!!! 40 urodziny mojego syna @tadeusz_muller ….,,, bądź dalej tak dobry, pełen pasji i miłości do życia…. – napisała w komentarzu do opublikowanego wideo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Pod postami nie brakuje ciepłych słów dla solenizanta. Bystre oko internautów dostrzegło także, że żona Tadeusza, Małgorzata, wyraźnie się zaokrągliła. Czyżby Magda Gessler miała po raz kolejny zostać babcią? Zainteresowani nie skomentowali żadnej z sugestii, które pojawiły się w komentarzach.


Urodziny Tadeusza Müllera

Urodziny Tadeusza Müllera

Urodziny Tadeusza Müllera

Urodziny Tadeusza Müllera

Urodziny Tadeusza Müllera

Urodziny Tadeusza Müllera

Komentarze

 • Gość Boryna pisze:

  Jadzka kury na karmiłaś, krowy wydoiłaś, to bierz, się, za obiad, a nie w internecie siedzisz, bo Stachu jak przyjdzie z karczmy to głodny będzie

 • Gość pisze:

  Wszyscy brzydcy jak noc.

 • Gość Wiola pisze:

  Wspaniałą rodzinka, a zazdrośnikom niech pęka serce. Tadeuszowi najlepszego z okazji urodzin.

 • Anna z Krakowa pisze:

  Dajcie spokój z tą brzydką rodziną Jak widzę te bezszczelną i brzydką ,grubą babę ,to rzygać mi się chce.

 • Gość pisze:

  Na tej focie tak jak rodzeństwo wyglądają 🤣

 • Gość pisze:

  Ha ha ha za powyższy komentarz.

 • Gośću pisze:

  Obrzydliwie szpetni ludzie!!gessler z peruka na lbie wyglada jak krolnherod !!kupa kudlow kupionych za gruba kase i przyczepionych wyglada jak karykatura!!stara baba wielka geba i kilkogram cudzych kudliw doczepionych na lysine!!brak samokrytycyzmu

  • Ciocia Jadzia pisze:

   Tak. Ja obrażasz, ale pewnie jej rodziny i majtek chciałby mieć gościu. I tym się od niej różnisz, że ona jest sławna, bogata, mądra i ceniona a ty siedzisz gościu gdzieś z w dziurze i kompleksy cię gościu zżerają.

  • Gość Boryna pisze:

   Jadzka kury na karmiłaś, krowy wydoiłaś, to bierz, się, za obiad, a nie w internecie siedzisz, bo Stachu jak przyjdzie z karczmy to głodny będzie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×