Taco Hemingway rozkręca nowy biznes. Tylko patrzeć jak zgarnie kokosy

Taco Hemingway

Taco Hemingway

Taco Hemingway, PRO8L3M, DJ Chwiał i Jedynak założyli własną, niezależną wytwórnię muzyczną. Świat rapu mocno podekscytowany. Jak nazywa się projekt, czym będzie się zajmować i jakie płyty wydawać?

Taco Hemingway, a właściwie Filip Szcześniak, to jeden z najlepiej sprzedających się polskich raperów. Największy sukces osiągnął wspólny album z Quebonafide, pt. Soma 0,5 mg. Jego płyty wielokrotnie zdobywały status platynowych, złotych oraz diamentowych płyt. Stworzył takie przeboje jak 6 zer, Następna stacja, Deszcz na betonie, Nostalgia, Tamagotchi czy Fiji, a wszystkie te utwory trafiały na listy przebojów w polskich radiach.

Pomimo ogromnej popularności Taco mało udziela się medialnie, stosunkowo rzadko udziela wywiadów, nie występuje w reklamach, a jego social media zdominowały okładki płyt. Aż do niedawna, kiedy pokazał prywatne zdjęcie, zrobione przez jego dziewczynę, Igę Lis.

kiedy scrolluje sobie dmy i dostaje info, że już lipiec… fot. @iga_lis – napisał wtedy.

To w tym poście pierwszy raz oznaczył jeszcze wówczas nieznany projekt.

Taco Hemingway zakłada wytwórnię muzyczną

Okazuje się, że Tacko, razem z PRO8L3M, DJ Chwiałem i Jedynakiem założyli niezależną wytwórnię muzyczną. Firma zyskała nazwę – 2020.

2020 to niezależny kolektyw wydawniczy. Myślimy nowocześnie. Działamy dynamicznie i nieszablonowo, przygotowując artystów do wejścia we wszystkie aspekty działalności na rynku muzycznym. Zamieciemy mocniej niż MMXX

Na stories zaczynamy Q&A. Jak macie jakieś pytania – walcie śmiało.

Pozdrowienia,
Filip, Janek, Michał, Oskar, Piotrek / 2020 – czytay w poście.

Serwis Rytmy.pl podaje, że wytwórnia 2020, w internecie funkcjonująca jako 2020.works, to przekształcona wytwórnia RHW Records, która współpracowała między innymi z Otsochodzi, Gruby Mielzky, Flirtini i Żabson. Nie jest więc całkiem nowa na muzycznym rynku, więc szlaki ma już przetarte. Obecność tak głośnych nazwisk jak Taco Hemingway i PRO8LE3M tylko podbije zasięgi i spopularyzuje projekt. Czekamy na pierwszy krążek z wytwórni, a mówi się, że może być to dzieło Filipa…


Taco Hemingway zakłada biznes

Taco Hemingway zakłada biznes

Taco Hemingway zakłada biznes

Taco Hemingway zakłada biznes

Taco Hemingway

Taco Hemingway

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×