Szukaj

Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła Karolina Szostak! Zdjęcie z plaży obnażyło całą prawdę o boskiej sylwetce gwiazdy!

Karolina Szostak wpadka na Instagramie

Karolina Szostak wpadka na Instagramie

Karolina Szostak przeszła kilka lat temu niebywałą metamorfozę. Każdy zachwycał się jej nową sylwetką i robi to do dziś! Najnowsze zdjęcie jeszcze dobitniej pokazuje, jak szczuplutka jest prezenterka! 

Karolina Szostak popularność zdobyła dzięki prowadzeniu Sportu w telewizji Polsat. Głównie panowie, zachwycali się wtedy jej pięknym biustem, który dziennikarka eksponowała w prawie każdym programie. Postanowiła jednak zrobić coś ze swoim ciałem i zapragnęła schudnąć. I udało jej się! Dzisiaj może pochwalić się zgrabniutkim ciałem i nie wstydzi się paradować w stroju kąpielowym po plaży.

Prezenterka przebywa obecnie na Lazurowym Wybrzeżu. Postanowiła skorzystać z urlopu w pełni i wyleciała na wakacje za granicę. Od kilku dni chwali się na Instagramie pięknymi widokami znad wybrzeża Francji, a dzisiaj pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym! Naszym zdaniem pokazuje ono najdobitniej, jak wielką metamorfozę przeszła Karolina i jak szczuplutką kobietą jest teraz. Podobnego zdania są także jej fanki:

  • Wyglądasz super!
  • Piękna kobieta!
  • Miodzik!
  • Piekielnie pięknie o seksownie!

Przy okazji Szostak zwróciła uwagę na fakt, że nie poddała się modzie panującej w ostatnich dniach na Instagramie. W okresie, kiedy celebryci przerabiają sobie twarze w specjalnym programie, by wyglądać starzej, ona wręcz przeciwnie, wygląda coraz młodziej i to bez zbędnych aplikacji:

Nie ogarnęła mnie moda na postarzanie się zdjęciowo-instagramowe – czytamy.

Opalona Karolina Szostak w stroju kąpielowym spaceruje na plaży jak gwiazda filmowa! Widok jej pięknego ciała zachwycił wszystkich internautów!

Karolina Szostak pokazała się bez makijażu! Widać zmarszczki, piegi i przebarwienia. Tak wygląda seksbomba?

Karolina Szostak wykończona intensywnym weekendem lewituje w deszczu! Takiej odjechanej foty gwiazda Polsatu jeszcze nie miała!


Karolina Szostak na wakacjach

Karolina Szostak na wakacjach

Karolina Szostak w Cannes

Karolina Szostak w Cannes

Karolina Szostak wypina biust o poranku

Karolina Szostak wypina biust o poranku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×