Szukaj

Syn Natalii Kukulskiej jak typowy Polak na wakacjach. Z trudem rozpoznaliśmy w nim dziecko wielkiej gwiazdy

Natalia Kukulska ma troje dzieci, wśród których najstarszym potomkiem jest 19-letni Jan. Okazuje się, że chłopak wyrósł na prawdziwego przystojniaka, który na wakacjach wygląda… jak typowy Polak, co zresztą sam zaznaczył w swoim wpisie.
Jan Dąbrówka studia

Jan Dąbrówka studia

Natalia Kukulska z wielkim powodzeniem od wielu lat świeci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Córka niezrównanej Anny Jantar regularnie nagrywa nowe płyty, bardzo intensywnie koncertuje, jak również wraz ze swoim małżonkiem realizuje wiele ciekawych projektów muzycznych. Grafik piosenkarki jest wypełniony po brzegi, jednak Natalia zawsze ma czas dla swojej rodziny, która jaj sama twierdzi, jest dla niej najważniejsza.

Prywatnie Natalia od 19 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Michałem Dąbrówką, z którym ma trójkę cudownych dzieci. Dwie córki, 14-letnią Annę oraz 2-letnią Laurę. Mało kto wie, że wokalistka ma także dorosłego syna Jaśka!

Jan Dąbrówka skończył już 19 lat i wyrósł na nieziemskiego przystojniaka. Syn Natalii nie jest jeszcze tak medialny jak jego rodzice, jednak wszystko na to wskazuje, że młodzieniec ma spore szanse na wielką karierę w sieci. Jan wkleja sporo fotek na Instagramie, a ostatnio pochwalił się nawet pierwszym znakomitym zdjęciem z wakacji, na którym zaprezentował swoją urodę. Tym razem Jan zapuścił brodę i wąsy, przez co nie przypomina chłopaka z wcześniejszych zdjęć.

Obecnie dorosły Jan wygląda jak… typowy Polak na wakacjach. 19-latek ma na głowie kapelusz oraz ciemne okulary, w takim kamuflażu z zarostem i w wakacyjnym stroju nie jest podobny do swoich sławnych rodziców.

Zobaczcie jaki jest ładny.

Zobacz: Syn Natalii Kukulskiej na wiejskiej zabawie! Jan Dąbrówka ze śliczną partnerką nieźle zaszaleli ze strojami!

Zobacz: Natalia Kukulska o występie córki na koncercie pamięci Anny Jantar. Tak widzi jej muzyczną karierę

Zobacz: Natalia Kukulska pokazała szałowe zdjęcie ze studniówki syna! 19-letni Jan wyrósł na filmowego przystojniaka!

 


19-letni syn Natalii Kukulskiej na wakacjach

19-letni syn Natalii Kukulskiej na wakacjach

Jan Dąbrówka - Instagram

Jan Dąbrówka - Instagram

Jan Dąbrówka - Instagram

Jan Dąbrówka - Instagram

×