Szukaj

Syn Eltona Johna jest wielkim fanem Roberta Lewandowskiego! Gwiazdor pokazał zdjęcie, które obiegło już cały świat!

Elton John pochwaliła się pięknym zdjęciem swoich synów ubranych w koszulki klubu Bayern Monachium. Jeden z chłopców ma na sobie koszulkę Roberta Lewandowskiego!
Elton John syn, Robert Lewandowski

Elton John syn, Robert Lewandowski

Elton John w 1993 roku poznał Davida Furnisha, kanadyjskiego producenta filmowego, który do dziś jest jego życiowym partnerem. Para jest ze sobą już 26 lat, panowie zdecydowali się nawet na ślub oraz wspólne dzieci. Elton z Davidem mają dwóch synów: Zacharego Jacksona Levona oraz Elijaha Josepha Daniela, których urodziła im anonimowa surogatka.

Gwiazdor muzyki pop bardzo często chwali się zdjęciami, na których pozuje ze swoimi dziećmi, wywołując tym ogromny zachwyt wśród swoich fanów. Elton jest wzorowym ojcem, stara się aby chłopcom niczego nie brakowało. W ostatnim czasie sławny Brytyjczyk przebywa w wielkiej trasie koncertowej, podczas której żegna się z publicznością. Piosenkarz postanowił bowiem zawiesić działalność koncertową, ograniczając się jedynie do pracy studyjnej, ale przede wszystkim pragnie całkowicie poświęcić się rodzinie, w tym wychowywaniu swoich synów.

Elton swój ostatni koncert w maju zagrał w Monachium. Mimo zmęczenia pamiętał o prezentach dla chłopców. Przyjaciel królowej Elżbiety II zakupił w Niemczech dwie sportowe koszulki klubu Bayern Monachium:

Wybrałem je dla moich synów podczas pobytu w Monachium. Dzięki za tak wspaniałą publiczność – napisał Elton.

Na profilu piosenkarza pojawiła się słodka fotka, na której widzimy malców w koszulkach niemieckiego klubu. Szczególną sensacją jest fakt, że jeden z synów Eltona ma na sobie koszulkę z numerem 9, który należy do Roberta Lewandowskiego. Ta niesamowita fotka obiegła już cały świat. Z pewnością dotarła także do samego Roberta.

Polski piłkarz jeszcze się tym zaszczytem nie pochwalił, ale z pewnością niebawem to nastąpi.

Zobacz: Robert Lewandowski nie może się ruszać! Wielki mistrz pokonany przez swoją małą księżniczkę! Zdjęcie Lewego z Klarą wszystko tłumaczy!

Zobacz: Anna Lewandowska na majówce z Klarą oczarowała swoim wyglądem! Prawie jej nie poznaliśmy!

Zobacz: Zdjęcie Anny Lewandowskiej z Klarą podbija sieć! Nie zobaczycie dziś nic bardziej słodkiego


Synowie Eltona Johna w koszulkach Bayernu Monachium

Synowie Eltona Johna w koszulkach Bayernu Monachium

Dzieci Eltona Johna i Davida Furnisha

Dzieci Eltona Johna i Davida Furnisha

Elton John z dziećmi i mężem w Saint Tropez

Elton John z dziećmi i mężem w Saint Tropez

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×