Spore zmiany na twarzy 21-letniego syna Cindy Crawford. Bolesny zabieg dał nieprawdopodobny efekt

Syn Cindy Crawford

Syn Cindy Crawford

Cindy Crawford od lat łączy karierę z macierzyństwem. Sen z powiek spędza jej zachowanie syna Presleya. 21-latek w zeszłym roku zrobił sobie tatuaż na twarzy. Jego odważna dziara właśnie zniknęła. Co jeszcze się zmieniło?

Cindy Crawford od lat jest prawdziwą ikoną świata mody. Karierę na wybiegu zaczynała w latach 80. i od tamtej pory jest uznawana za jedną z najpiękniejszych modelek w historii. Dwukrotnie znalazła się w gronie 50 najpiękniejszych osób wybieranych przez magazyn People. Przez lata swojej pracy gościła na okładkach wszystkich najważniejszych magazynów. Na koncie ma kilkaset sesji zdjęciowych promujących wydania kolorowej prasy, a także występy w teledyskach. Obecnie bacznie przygląda się karierze swoich dzieci.

Modelka karierę na wybiegu połączyła z udanym życiem rodzinnym. Gwiazda od wielu lat tworzy przykładne małżeństwo z przedsiębiorcą Randem Gerberem. Zakochani pobrali się w 1998 roku i doczekali dwojga dzieci. Kaia i Presley nie są już małymi dziećmi i dzięki temu, że odziedziczyli urodę po znanej mamie, podobnie jak ona, związali swoją przyszłość z modą.

Syn Cindy Crawford usunął tatuaż z twarzy

O ile światowej sławy modelka nie musi się martwić o swoją córkę Kaię, która podobnie jak mama podbija wybiegi i zniewala urodą, to syn już przynosi jej sporo kłopotów. Presley dwa lata temu miał poważne problemy z prawem. Przyłapano go podczas jazdy samochodem pod wpływem alkoholu w stanie Kalifornia. Miał wówczas 19 lat, a w USA w tym wieku spożywanie alkoholu jest niedozwolone, nie mówiąc już o prowadzeniu auta na tak zwanym podwójnym gazie.

Okazuje się, że młody chłopka ulega też wpływom środowiska i przechodzi spory bunt. W zeszłym roku zrobił sobie tatuaż na twarzy. Znalazł się on na prawym policzku. Zdjęcie, na którym pochwalił się nową dziarą, podpisał „Sorry mom” (tłum. przepraszam mamo). Ten post już zniknął z jego social mediów, ale za to nadal promuje je salon tatuażu.

Jak widać, młody chłopak ma mnóstwo tatuaży, ale na ostatnich zdjęciach, jakie zrobili mu paparazzi widać, że odważna ozdoba na twarzy najwyraźniej już mu się znudziła. Być może wpływ na tę decyzję miała jego kariera w świecie mody. Podczas spaceru, na którym przyłapali go fotoreporterzy w Malibu, widać również, że tatuaże na jego szyi są znacznie jaśniejsze. Można się tylko domyślać, że one również niedługo znikną z ciała Presleya, a on poddał się bolesnym laserowym zabiegom, by pozbyć się nieprzemyślanych ozdób.


Presley Gerber z tatuażem na twarzy i bez tatuażu

Presley Gerber z tatuażem na twarzy i bez tatuażu

Presley Gerber - syn Cindy Crawford

Presley Gerber - syn Cindy Crawford

Presley Gerber - tatuaże na twarzy i szyi

Presley Gerber - tatuaże na twarzy i szyi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×