NewsySymboliczny gol Kamila Grosickiego w meczu z Rumunią! Piękny prezent dla Polaków z okazji Święta Niepodległości [WIDEO]

Symboliczny gol Kamila Grosickiego w meczu z Rumunią! Piękny prezent dla Polaków z okazji Święta Niepodległości [WIDEO]

Kamil Grosicki tęskni za córką Mają
Karolina Badziak
12.11.2016 11:10, aktualizacja: 12.11.2016 12:24

Wczoraj Polacy obchodzili Święto Niepodległości. Polska drużyna, która grała mecz z Rumunią w Bukareszcie miała dodatkową motywację, by wygrać to spotkanie. Jak wiadomo, udało się! Polska reprezentacja zakończyła grę z wynikiem 3:0.

Piłkarze ruszyli jak burza! Już w 11 minucie Kamil Grosicki strzelił pierwszą bramkę. Jak zauważono był to symboliczny gol dla naszego kraju. Kamil grał z numerem 11, był 11 listopada - Święto Niepodległości, a sam strzał padł w 11 minucie. Czy kibice mogli wyobrazić sobie lepsze obchody 98. rocznicy odzyskania niepodległości? W internecie powstały już nawet memy z tym związane. Poza tym, piłkarz dedykował tą bramkę swojemu trenerowi, Adamowi Nawałce, któremu wiele zawdzięcza.

Dużo zawdzięczam trenerowi Adamowi Nawałce i to jemu zadedykowałem tę bramkę. W przerwie meczu powtarzaliśmy sobie, że nie możemy popełnić błędów z poprzednich meczów, kiedy słabiej prezentowaliśmy się w drugich połowach. Zrobiliśmy kolejny krok w kierunku awansu do mistrzostw świata. Pierwszy mecz w przyszłym roku zagramy z Czarnogórą na wyjeździe, a wiemy jak ciężko gra się na tamtym terenie - powiedział po meczu dla portalu Sport.pl

Polska jest dumna! Brawo Kamil, brawo piłkarze! :)