Szukaj

Sylwester 2020 w TVP: Viki Gabor w dwóch stylizacjach zachwyciła na scenie w Ostródzie. Fani oczarowani

Viki Gabor

Viki Gabor

Sylwester 2020 w TVP: Viki Gabor jedną z największych gwiazd koncertu Telewizji Publicznej. Młoda wokalistka zachwyciła w dwóch stylizacjach. Zobaczcie.

Sylwester Marzeń z Dwójką 2020 odbył się w amfiteatrze w Ostródzie. Prezes Kurski obiecał, że to będzie najlepsza impreza w kraju i bardzo się postarał, żeby słowa dotrzymać.

Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś sylwester w tym roku będzie. A że Sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już państwa zapraszam. Na pewno będzie to sylwester z Dwójką. Sylwester marzeń – powiedział w rozmowie z Jastrząb Post jakiś czas temu.

Na scenie pojawiła się cała plejada gwiazd. Nawet pod tym kątem rząd odpowiednio zmienił przepisy, żeby mogły swobodnie do miasta przyjechać i mieć zapewniony nocleg. Nie mogło zabraknąć tam jednej z najbardziej obiecujących polskich wokalistek młodego pokolenia, Viki Gabor. Jak się zaprezentowała?

Sylwester w TVP: Jak wyglądała Viki Gabor?

Odkąd Viki Gabor zwyciężyła Eurowizję Junior 2019, jej kariera ruszyła z kopyta. Nastolatka umiejętnie łączy naukę w szkole ze zobowiązaniami. W wolnych od nauki chwilach bierze udział w kampaniach reklamowych, nagrywa piosenki z bardziej doświadczonymi artystami, a także udziela wywiadów.

Dziewczyna ma dopiero 13 lat, a już zapracowała na status gwiazdy. Nie można już sobie wyobrazić większego koncertu Telewizji Publicznej bez jej występu. Pojawiła się również w Ostródzie.

Na scenie nie mogło zabraknąć jej Superhero. Jak zawsze porwała swoją charyzmą. Ma nieprzeciętny głos, a do tego w tym roku przykuwała uwagę stylizacjami, które zostały uszyte z połyskliwych materiałów. Na scenie świeciła niczym diament.

 

We wpisach internautów pod jej występem na serwisie YouTube można wyczytać, że uważają, iż świetnie zaprezentowała się na scenie. Są zachwyceni młodą wokalistką i wróżą jej ogromną karierę.


Sylwester w TVP 2020 - Viki Gabor

Sylwester w TVP 2020 - Viki Gabor

Sylwester w TVP 2020 - Viki Gabor

Sylwester w TVP 2020 - Viki Gabor

Sylwester w TVP 2020 - Viki Gabor

Sylwester w TVP 2020 - Viki Gabor

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×