Szok! Polsat zdjął z anteny jeden z największych hitów tego sezonu! I to PO JEDNYM ODCINKU!

Dlaczego Surprise Surprise znika z Polsatu?

Choć do rozpoczęcia kalendarzowej wiosny pozostał jeszcze tydzień, największe stacje telewizyjne już zaczęły emitować swoje ramówkowe hity i nowości. Tym sposobem widzowie już po raz piąty mogą śledzić taneczne poczynania uczestników Tańca z Gwiazdami, czy też podpatrywać, jak polskie gwiazdy przeobrażają się w hollywoodzkie sławy w programie Twoja twarz brzmi znajomo.

Zobacz: Mnóstwo gwiazd w wiosennym spocie Polsat: Mikołaj Roznerski, Aneta Zając, Stefano Terrazzino

Ogromne nadzieje pokładano w programie Surprise surprise. W show występują ludzie, którzy są „bohaterami dnia codziennego”, pomogli lub pomagają innym. Gospodarzami zostali Stefano Terrazzino i Wojciech Błach. Premierowy odcinek wyemitowano 12 marca i wszystko wskazuje na to, że był on… ostatnim! Jak czytamy na Wirtualnemedia.pl, Surprise Surprise zostało zdjęte z anteny!

Wstrzymujemy emisję „Surprise, surprise!”. Widownia pierwszego odcinka nie była satysfakcjonująca – mówi Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat.

Surprise Surprise – wyniki oglądalności

Ile osób oglądało Surprise surprise? Program zanotował oglądalność na poziomie tylko 976 tys. widzów, co oznacza, że Polsat przegrał w tym czasie z głównym konkurentem – TVN emitujący Małych Gigantów. Show konkurencji obejrzało średnio 2,41 mln widzów.

Żałujecie, że program został zdjęty z anteny? To dopiero surprise, surprise…

Zobacz: Rewolucja w 8 sezonie „Rodzinki.pl”! Znikają główni bohaterowie. Co z Kożuchowską?

Surprise Surprise w Polsce prowadzili Stefano Terrazzino i Wojciech Błach

Oglądalność Surprise Surprise. Dlaczego program został zdjęty z Polsatu?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×