16-letnia córka Katie Holmes planuje zrobić coś, czego jej matka nie może zaaprobować. To nie za wczesny wiek na takie decyzje?

Katie Cruise

Katie Cruise

Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes szykuje się do wyfrunięcia z gniazda. Nastolatka ma zamiar szybko się uniezależnić. Jej mama nie ukrywa, że ją to stresuje.

Suri Cruise przez kilka lat była jednym z najpopularniejszych dzieci w show-biznesie. Córka Katie Holmes i Toma Cruise’a już od dzieciństwa pewnie pozowała przed obiektywami fotoreporterów, szokując niejedną osobę swoimi modnymi stylizacjami i makijażem. Wielu zarzucało jej rodzicom, że pozwalają dziewczynce na zbyt wiele.

Wszystko zmieniło się w 2012 r. Rodzice dziewczynki postanowili się rozstać. Przyczyną rodzinnego dramatu miał być kościół scjentologiczny, którego Cruise jest oddanym i jednym z najbardziej znanych członków. Kate odeszła Toma i uciekła z sekty, co było długo komentowane przez media na całym świecie. Chociaż nigdy byłemu mężowi nie zabraniała kontaktu z córką, podkreślała, że nie ma nawet próbować nawracać dziewczynki.

Tom, od momentu rozstania z dawną małżonką,  nie wiedział się z córką. To już prawie 11 lat. Suri się bardzo zmieniła, ale też jest bardzo dorosła jak na swój wiek. Zagraniczna prasa właśnie donosi, że dziewczyna ma zamiar bardzo szybko się uniezależnić.

Suri wkracza w dorosłe życie. Chce się uniezależnić od mamy

Katie Holmes niedawno wyznała, że będzie to ją bolało, kiedy Suri wyleci z gniazda, a dziewczyna już przygotowuje się do tego, a także stara się do tej myśli przyzwyczaić mamę.

Suri jest teraz najbardziej dojrzałą 16-latką w Nowym Jorku i zdobyła zaufanie mamy – mówi przyjaciel rodziny – Nie ma nic przeciwko spędzeniu kilku dni z rzędu bez mamy.

Według informatora córka Katie chce znaleźć swoje miejsce, chce być niezależna. Ale aktorka ma swoje obawy.

Będzie bardzo zestresowana.

Córka gwiazdy przyzwyczaja mamę, robiąc wypad tylko z koleżankami. Zdobyła zaufanie Katie

Nie może się doczekać kilkudniowego wyjazdu.

Źródło Woman’s Day uważa, że córka Toma Cruise’a przygotowuje w ten sposób mamę do tego, że szybko wyfrunie z gniazda.


Katie Holmes, Suri Cruise

Katie Holmes, Suri Cruise

Suri Cruise 2012 r.

Suri Cruise 2012 r.

Suri Cruise - stylizacja

Suri Cruise - stylizacja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×