NewsyKatie Holmes świętuje 15. urodziny córki. Opublikowała unikatowe zdjęcia. Suri wyrasta na przepiękną kobietę

Katie Holmes świętuje 15. urodziny córki. Opublikowała unikatowe zdjęcia. Suri wyrasta na przepiękną kobietę

Katie Holmes i Surie Cruise
Katie Holmes i Surie Cruise
Elwira Szczepańska

19.04.2021 17:40, aktual.: 20.04.2021 00:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tom Cruise i Katie Holmes byli niegdyś najgorętszym małżeństwem amerykańskiego show-biznesu. On przystojny, ona piękna, oboje popularni, wydawało się, że to miłość jak z jednego z hollywoodzkich romansów. Rzeczywistość okazała się brutalna, para rozwiodła się po sześciu latach w atmosferze niemałego skandalu.

Doczekali się córeczki Suri. Kiedy przyszła na świat, była jednym z najpopularniejszych dzieci. Od pierwszych dni życia stała się bohaterką artykułów i sesji zdjęciowych ustawianych z fotoreporterami przez Toma, który bez skrupułów wykorzystywał ją jako element autopromocji.

Wszystko uległo zmianie, gdy relacje między Katie i Cruise’em zaczęły się psuć. Holmes wystąpiła o rozwód, który w końcu dostała. W tym samym momencie zobowiązała do milczenia na temat dawnego życia wśród scjentologów i przejęła całą opiekę nad córką.

Od tamtego momentu zdjęcia Suri nie pojawiają się zbyt często. Jej znana mama najczęściej publikuje fotografie z okazji urodzin dziecka. Właśnie pojawiły się nowe kadry, bo dziewczyna skończyła 15 lat.

Suri Cruise skończyła 15 lat

Ostatni rok, który dla wszystkich był trudny ze względu na pandemię, Katie docenia za to, że mogła dużo więcej czasu spędzić z dorastającą córką.

Ten rok jest przypomnieniem, że proste rzeczy są naprawdę piękne.

Napisała artykuł do listopadowego wydania Vogue Australia, gdzie zdradziła, jakie rodzaje kreatywności wyzwolił w niej i córce czas blokady.

Hobby, takie jak szycie, malowanie i pisanie, stało się nowymi powodami do satysfakcji, a czas w domu był ważny, aby po prostu być. Słuchać – napisała wówczas – przeżyć chwilę w czasie bez presji wyników, a zamiast tego docenić naturalny rytm matki i córki, było najcenniejszym darem.

W niedzielę Katie Holmes świętowała 15. urodziny jedynego dziecka słodkim postem na Instagramie, zawierającym trzy rzadkie czarno-białe zdjęcia jej córki.

Na pierwszym mała Suri siedzi w kuchni z dwoma chłopcami, a na drugim i trzecim widać ją tulącą się do mamy.

Wszystkiego najlepszego z okazji 15 urodzin Kochanie! Kocham Cię !!!!!!!! – napisała. – Nie mogę uwierzyć, że masz już 15 lat!

Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń. Internauci komplementują też urodę nastolatki.

Suri z kolei świętowała urodziny ze swoimi przyjaciółkami, z którymi wybrała się na lody. Nastolatka została sfotografowana na ulicach Nowego Jorku.

Wyrasta z niej naprawdę piękna kobieta. Z ochotą pozowała do zdjęć. Czyżby miała w planach pójść w ślady sławnych rodziców?

Jak myślicie, do kogo Suri jest bardziej podobna, do Toma Cruise'a czy do Katie Holmes?

  • Katie Holmes świętuje 15. urodziny Suri
  • Suri Cruise
  • Suri Cruise 2012 r.
  • Suri Cruise - stylizacja
  • Suri Cruise jest podobna do Katie Holmes
  • Suri Cruise stylowo ubrana
  • Katie Holmes świętuje 15. urodziny Suri
  • Katie Holmes świętuje 15. urodziny Suri
  • Suri Cruise w dzieciństwie
  • Suri Cruise jest niezwykle elegancka
[1/10] Katie Holmes świętuje 15. urodziny Suri
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także