Szukaj

Shakira pokazała zdjęcie swoich ślicznych synów! Chłopcy są niewiarygodnie podobni do mamy!

Shakira pokazała zdjęcie synów

Shakira pokazała swoich synów

Znana na całym świecie, niezwykle piękna piosenkarka z Kolumbii –  Shakira oraz jej przystojny piłkarz – Gerard Pique, są parą od 2010 roku. Przypomnijmy, że gwiazdy poznały się na planie teledysku do piosenki Waka Waka, która była oficjalnym utworem Mistrzostw Świata w RPA.

Shakira wcześniej była przez 10 lat związana z bogatym synem byłego prezydenta Argentyny – Antonio de la Ruą. Po bolesnym rozstaniu piosenkarka znalazła zatem pocieszenie w ramionach przystojnego piłkarza. W 2013 roku urodził się pierwszy syn pary – Milan, natomiast dwa lata później na świat przyszedł drugi chłopczyk – Sasha.

Synowie Shakiry i Gerarda kibicowali ostatnio z mamą drużynie Kolumbii podczas mundialu w Rosji. Mogliśmy już wówczas zobaczyć, że chłopcy rosną jak na drożdżach. Sasha i Milan wyrastają na przystojnych kawalerów.

Na Instagramie  Shakiry pojawiła się ostatnio nowa fotka chłopców. Tym razem synowie Shakiry i Gerarda wybrali się na koncert mamy!  Chłopcy są ubrani w skórzane rockowe kamizelki, w których wyglądają szałowo!

Synowie Gerarda i Shakiry to kopia pięknej mamy!

Sami zobaczcie

 

Oficjalnie. To koniec kariery Gerarda Pique! Jego dni są policzone!

Shakira z synami przypłynęli jachtem na koncert. Milan i Sasha są śliczni jak z reklamy!

 

Rodzina Shakiry w panice. Samolot z gwiazdą na pokładzie zepsuł się w trakcie lotu

 


Czy Shakira wygląda na swój wiek?

×