Sara Boruc zaszalała! Piękna WAG postanowiła odświeżyć wizerunek i ścięła swoje piękne włosy!

Sara Boruc ścięła włosy

Sara Boruc ścięła włosy

Sara Boruc zmieniła fryzurę

Co za zmiana! Piękna żona Artura Boruca, która zachwyca fanów w całej Polsce swoją obłędną figurą i oryginalną urodą tym razem naprawdę zaszalała. Z okazji nadchodzącej wiosny postanowiła odświeżyć wizerunek i wybrała się do fryzjera. Z jej głowy zniknęły charakterystyczne, bujne loki, a zamiast nich pojawiła się zadziorna, krótka fryzurka!

Sara Boruc jest nie tylko WAG, ale przede wszystkim niezwykle kreatywną i odnoszącą sukcesy zawodowe bizneswoman. Ostatnio podjęła współpracę z marką Indigo Nails i stworzyła wyjątkową kolekcję lakierów do paznokci dla kobiet, które wiedzą czego chcą od życia. Tworzy też autorską biżuterię, która na salonach robi furorę, a w wywiadzie z Agnieszką Jastrzębską wyznała, że już niedługo fani dostaną w ręce jej debiutancki album, o nagraniu którego marzyła od dłuższego czasu:

W lutym wydam pierwszy singiel, w marcu płyta. Nie wiedziałam, że ten proces tak długo trwa, już wiem czym to pachnie, ale ja to traktowałam bardzo lajtowo i nie miałam żadnych ram czasowych, więc wyszło bardzo naturalnie. Ostatnie pół roku przyniosło mega dużo zmian i to się jednak rozwinęło w czasie – wyjawiła piękna Boruc

Wygląda na to, że w tym sezonie wciąż będą królować pastelowe i metaliczne kolory na głowie oraz krótkie, zawadiackie fryzurki. Choć będziemy tęsknić za uwodzicielskimi falami, ta metamorfoza naprawdę Sarze pasuje!

Jak wam się podoba w nowym wydaniu?

TYLKO U NAS! Sara Boruc o nowym biznesie! Zdradziła również datę premiery swojej debiutanckiej płyty! [WIDEO]


Sara Boruc ścięła włosy

Sara Boruc ścięła włosy

INDIGO I SARA BORUC - Sin city

INDIGO I SARA BORUC - Sin city

INDIGO I SARA BORUC - Billionaire

INDIGO I SARA BORUC - Billionaire

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×