Szukaj

10 gwiazd dostało ogromne worki z prezentami. Sprawdziliśmy, co jest w środku!

Sante – prezenty dla gwiazd

Sante – prezenty dla gwiazd

Gwiazdy wrzuciły zdjęcia ogromnego worka wypchanego po brzegi prezentami. Co w nim było? Sprawdziliśmy, jakie niespodzianki trafiły do Marcina Tyszki, Madzi Wójcik, Kasi Szklarczyk i wielu innych.

Nieodłączonym elementem Świąt Bożego Narodzenia są prezenty. Chociaż do Gwiazdki zostało jeszcze kilka dni, to już teraz możemy zobaczyć, co znalazło się pod choinką kilku gwiazd. Nieśmiertelne skarpety, krawaty i swetry z reniferami? Nic z tych rzeczy. Jest bardzo stylowo i jeszcze bardziej… zdrowo.

Co gwiazdy dostały na święta? Prezenty na Boże Narodzenie

Od kilku dni na Instagramie polskie gwiazdy chwalą się ogromnym workiem przewiązanym czerwoną kokardą. Całość prezentuje się niezwykle imponująco i bardzo świątecznie, szczególnie w towarzystwie pięknie udekorowanych choinek. Co takiego może znajdować się w środku? Mnóstwo fantastycznych smaków.

Marcin Tyszka, Madzia Wójcik, Michał Piróg, Jakob Kosel, Kasia Szklarczyk i wielu innych pokazało, co dostało na święta od Sante Clausa. To zdrowe i pełne witamin przekąski, które idealnie sprawdzą się w czasie świątecznej rozpusty i sylwestrowego szaleństwa. Swojej radości nie ukrywa juror Top Model, który na Instagramie pochwalił się majonezem wegańskim o obniżonej zawartości kalorii. To fantastyczna alternatywa dla miłośnika tłustego sosu.

W worku pełnym smaków znalazły się także inne przekąski, takie jak suszone jagody goi, orzechy włoskie czy masło orzechowe bez dodatków chemicznych. A to tylko początek listy produktów, które trafiły do gwiazd w świątecznym pakunku dostarczonym osobiście przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych menadżerek w Europie i Australii, znaną z machania flagą w green roomie na Eurowizji 2016, Justynę Bulińską.

Justyna Bulińska macha flagą na Eurowizji

Justyna Bulińska macha flagą na Eurowizji

W galerii możecie zobaczyć, kto i co dokładnie znalazł w prezencie od marki Sante.


Gwiazdy z prezentami Sante

Gwiazdy z prezentami Sante

Gwiazdy z prezentami Sante

Gwiazdy z prezentami Sante

Gwiazdy z prezentami Sante

Gwiazdy z prezentami Sante

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×