Przebojowa finalistka z „Mam talent” jest w ciąży! Będzie kolejny bobasek!

Sabina Jeszka jest w ciąży

Sabina Jeszka dała się poznać swoim fanom, bowiem była finalistką show TVN Mam talent. Jeszke była również solistką programu TVP Jaka to melodia. Ci najbardziej uważni, mogą ją również kojarzyć ze znanym siatkarzem Andrzejem Wroną, z którym Sabina przez jakiś czas była.  Po rozstaniu z Wroną Sabina ponownie się zakochała i rok temu pochwaliła się światu swoim pierścionkiem zaręczynowym ofiarowanym przez jej nowego chłopka Karola Małeckiego.

Jeśli ktoś myślał, że ideał nie istnieje, to Ten Pan jest dowodem na to, że istnieją – napisała rok temu Sabina o swoim księciu

W maju 2017 roku Sabina Jeszka była bohaterką programu TVN Style – W czym do ślubu? Wokalistka podczas programu przymierzyła pięć ślubnych kreacji, a w wyborze tej najpiękniejszej pomagała jej prezenterka Izabela Janachowska.  16 czerwca Sabina Jeszka na jednej z najpiękniejszych greckich wysp – Santorini, wzięła ślub ze swoim Karolem. Sabina pochwaliła się po ślubie pięknymi zdjęciami z   Santorini, dając cudny komentarz:

Dobry wieczór ! Mam obok siebie najcudowniejszą osobę na ziemi ❤️??

Będę wrzucać i wrzucać bo to był najpiękniejszy i najważniejszy dzień mojego życia ! Mam nadzieje, ze nie macie mi za zle ?????????

Obecnie Sabina pochwaliła się kolejną radosną nowiną. Okazuje się, że wokalistka spodziewa się dziecka! Wkleiła piękne zdjęcie z partnerem opatrując je komentarzem:

Przez ostatnie 2 lata tyle cudownych rzeczy wydarzyło się w moim życiu …
Wyszłam za mąż za najcudowniejszego mężczyznę na świecie, a teraz czekamy na Nasz mały, wspólny cud ❤️??

Serdecznie gratulujemy!

Będzie kolejny ślub w polskim show-biznesie! Gwiazda popularnego show zaręczyła się

https://jastrzabpost.pl/newsy/sabina-jeszka-wziela-slub-na-santorini_533926.html#galeria0


Sabina Jeszka spodziewa się dziecka

Sabina Jeszka spodziewa się dziecka

Sabina Jeszka Premiera spektaklu Boxality

Sabina Jeszka Premiera spektaklu Boxality

Sabina Jeszka slub

Sabina Jeszka ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×