Poznajecie? Ten przystojniak to uczestnik „Rolnik szuka żony”!

Marek Walczak młody

Marek Walczak z „Rolnik szuka żony” w młodości

Choć większość gwiazd dopiero dzięki sztabowi stylistów i ekspertów od wizerunku zaczęło wyglądać tak, że szczęki opadają, to są również przypadki z historiami w drugą stronę. Przykładem jest Marek Walczak, którego doskonale znają widzowie programu Rolnik szuka żony. Do przystojnego rolnika co rusz wzdychały Polki. Ostatecznie Marek związał się z młodszą o 15 lat Julią Chmielewską.

Miłość Marka do Julii kwitnie, na co wskazują liczne wpisy pary na ich profilach w portalach społecznościowych. Ostatnio jednak Marek skusił się na opublikowanie nie tyle romantycznego zdjęcia z ukochaną, co swojej gorącej fotki z młodości.

Na zdjęciu, które rozgrzało internet do czerwoności, Walczxtak pozuje bez koszulki na tle polskich gór. Fantazyjne loki na głowie, dwudniowy zarost i spojrzenie amanta wskazywałyby na to, że mamy prędzej do czynienia z gwiazdą Hollywood, niż ze „zwykłym” chłopakiem z Polski.

Coś nam się wydaje, że Marek w młodości złamał niejedno serce. Aż szkoda, że wtedy nie próbował swoich sił w show-biznesie…

Zobacz: Uczestnik show “Rolnik szuka żony” zostanie ojcem! Pokazał wielki brzuch partnerki i zdradził płeć dziecka!

Zobacz: Konflikt uczestników show zamiast ognistego romansu! Producenci “Rolnik szuka żony” zrobili nas w bambuko?!

Zobacz: Wydało się! Tak wyglądają wybory kandydatek w “Rolnik szuka żony” od kulis! Uczestnik ujawnił pikantne tajemnice!


Marek Walczak w młodości

Marek Walczak w młodości

Marek Walczak z Rolnik szuka żony z partnerką

Marek Walczak z Rolnik szuka żony z partnerką

Marek Walczak z Rolnik szuka żony

Marek Walczak z Rolnik szuka żony

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×