Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z „Rolnik szuka żony” w ciążowej sesji. Ona zaraz urodzi! Znamy imię i płeć dziecka

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny

Pamiętacie Martę Paszkin i Pawła Bodziannego? Bohaterowie Rolnik szuka żony pokazali efekt ciążowej sesji. Znamy też imię i płeć ich dziecka.

Rolnik Szuka Żony to reality show, które od pierwszego odcinka podbiło serca widzów. Biorą w nim udział rolnicy, którzy chcą odnaleźć miłość. W siódmej edycji formatu pojawił się Paweł Bodzianny. Okazało się, że jego serce zabiło mocniej dla Marty Paszkin. Połączyło ich uczucie, które pielęgnowali także po tym, jak zgasły kamery.

Para wzięła ślub w marcu.  Marta, która była już wtedy w ciąży, mówiła przed ceremonią:

Wzięcie ślubu jest dla nas bardzo ważne. Chcemy być mężem i żoną jeszcze przed narodzinami naszego dziecka. Wybraliśmy Wrocław, bo moi rodzice mieszkają przy granicy niemieckiej, więc nie chcieliśmy ich ściągać do Warszawy.

Teraz świeżo upieczeni małżonkowie pochwalili się efektem uroczej ciążowej sesji.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny w ciążowej sesji. Imię i płeć dziecka

Marta wstawiła ich wspólne zdjęcia na swoje konto na Instagramie. Na pierwszym albumie zapozowała u boku Pawła. Mąż na jednym ze zdjęć trzyma żonę za uwydatniony brzuszek.

Jakiego nie wymyśliłabym tu opisu, będzie brzmieć albo zbyt banalnie, albo zbyt intymnie. Napiszę więc tylko tyle, że warto było tyle czekać na męża. Podczas naszego krótkiego pobytu w Warszawie, przemieszczając się od stołu do stołu za namową @ola_szczodrak wyskoczyliśmy na chwilę do parku na spontaniczną sesje, której taki jest oto efekt – podpisała zdjęcia.

Na zdjęciach z drugiego albumu zapozowała już samemu.

Stefanie urodziłam mając 27 lat, teraz mam 35 lat. Zawsze chciałam mieć więcej niż jedno dziecko, ale przez te 8 lat przerwy między jednym a drugim (i życiowymi zawirowaniami…), momentami wątpiłam, że jeszcze kiedyś zostanę mamą. Okazuje się, że niepotrzebnie – napisała w ich opisie.

To nie koniec nowości. Rodzice ostatnio gościli w Pytaniu na śniadanie, gdzie mówili na temat ciąży. Wyznali, że spodziewają się chłopca, którego nazwą „Adam Konrad”, od imion reżyserów formatu, dzięki którym poznali się jego rodzice.

Pawłowi i Marcie życzymy wszystkiego najlepszego i czekamy na kolejne wieści.


Marta Paszkin i Paweł Bodzianny

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×