Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Gwiazda „Rolnik szuka żony” urodziła! Od razu pochwaliła się zdjęciem maluszka!

Rolnik szuka żony kandydaci odcinki program


Rolnik szuka żony 3: Patrycja urodziła pierwsze dziecko

Patrycja Kalinowska, uczestniczka trzeciego sezonu programu Rolnik szuka żony urodziła pierwsze dziecko!

Patrycja była jedną z najpopularniejszych kandydatek hitu TVP1. Dziewczyna walczyła o serce Łukasza. Między nią a rolnikiem bardzo szybko narodziło się głębokie uczucie, lecz po serii nieprzyjemnych zdarzeń magia między kochankami zanikła.

W finałowym odcinku reality-show, Patrycja ze łzami w oczach próbowała przekonać siebie i prowadzącą, że to, co wydarzyło się w programie między nią a Łukaszem nie było uczuciem. Stąd decyzja o zakończeniu relacji.

Mimo braku happy endu, Patrycja bardzo szybko znalazła nową miłość. Zaraz po zakończeniu produkcji Kalinowska otrzymała multum listów miłosnych. Jeden z nich okazał się być od obecnego ojca pierwszego dziecka Patrycji, czyli Krzysztofa. Mężczyzna tak samo jak gwiazda hitu TVP1 jest farmaceutą.

Niedawno Kalinowska opublikowała na Facebooku przeurocze zdjęcia z ukochanym partnerem i ich synkiem Stasiem. Pod fotografią zamieściła bardzo wzruszający komentarz.

Miłość jest najważniejszym składnikiem receptury życia. Życzę wszystkim konkretnych decyzji, tak mało potrzeba do szczęścia – czytamy.

Patrycji i jej partnerowi składamy najserdeczniejsze gratulacje!

Małgosia i Paweł z „Rolnik szuka żony 4” zaskoczyli wszystkich radosną nowinę! „Mamy dziewczynkę”. Pokazali ją na zdjęciu

72 letni Mikołaj z „Rolnik szuka żony” wyrolował wszystkich! Po programie cichaczem odnalazł swoją miłość! Jego wybranka jest w wieku jego córki!

Rolnik szuka żony 4: Piotr i Kasia szykują się do ślubu! To będzie podwójnie ważne święto! Znamy szczegóły!

 

Jesteś fanem programu Rolnik szuka żony?Komentarzy: 2


Julka | 19 grudnia 2017, 22:55

No to teraz dietka,iqacai i wracamy do formy. skoro już taka celebrytka z niej to niech działa i w tej kwestii. W koncu media na pewno będą obserwować ją. j


Gość | 19 grudnia 2017, 16:27

Coś duży ten noworodek…


Dodaj komentarz
×