Szukaj

Eurowizja 2019: Roksana Węgiel zepchnięta na margines! Konkurs jeszcze się nie zaczął, a jest już pierwszy skandal!

Roksana Węgiel Eurowizja 2019

Roksana Węgiel Eurowizja 2019

Na Eurowizji 2019 wprowadzono zmianę, która nie ucieszy Roksany Węgiel. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 nie tylko nie zaśpiewa swojej piosenki, ale też na pytania prowadzącej odpowie w malutkim green roomie, zamiast na głównej scenie. To nie koniec sensacyjnych doniesień z Tel Awiwu!

Wśród polskich fanów Eurowizji emocje powoli sięgają zenitu, a wszystko za sprawą zbliżającego się wielkimi krokami pierwszego półfinału konkursu. Już jutro przed północą dowiemy się, czy Polska dostała wystarczająco dużo punktów od widzów i jurorów, by awansować do sobotniego finału. Jeśli do tego nie dojdzie, na otwarcie łez czeka nas inny polski akcent – wystąpienie Roksany Węgiel.

Na łamach Dziennika Eurowizyjnego, który na bieżąco relacjonuje to, co dzieje się w Tel Awiwie, możemy przeczytać, że udział zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 w najważniejszej części konkursu został zepchnięty na margines! W przeciwieństwie do poprzednich lat, gdy laureat dziecięcej Eurowizji stawał na głównej scenie w glorii i chwale, w tym roku zdecydowano się na pilne i raczej przykre dla naszej gwiazdy zmiany. Wiemy już, że Roxie zaprezentuje się w malutkim green roomie, w którym uczestnicy Eurowizji 2019 będą relaksowali się po swoim występie popijając wino:

Niestety sam udział Roksany zepchnięty jest na margines i raczej nie przysłuży się promocji konkursu juniorów. Sama Roksana zresztą na tej próbie się nie pojawiła – zastępowała ją statystka – czytamy na łamach popularnego serwisu u Eurowizji.

Informacja ta na pewno nie ucieszy fanów Roksany, tak samo jak fakt, że gospodyni głównego konkursu zaliczyła kuriozalną wpadkę podczas zapowiadania tegorocznej Eurowizji Junior, która zawita do Polski. Izraelska prezenterka wypaliła na cały głos, że „zaprasza wszystkich do Krakowa”. Już w marcu wiadomo było, że wydarzenie odbędzie się w Gliwicach:

Niestety prowadząca pomyliła się i powiedziała, że Eurowizja Junior 2019 odbędzie się w … Krakowie. Nie wiadomo czy to zmyśliła, czy ktoś podał jej błędną informację – informuje wysłannik Dziennika Eurowizyjnego.

Wiadomością, która z pewnością ucieszy polskich fanów Eurowizji jest fakt, że Tulia na próbie generalnej zaprezentowała się świetnie! Polski zespół został nagrodzony brawami, a występ wypadł „z odpowiednią energią”.

Jest to o tyle cenna informacja, że to właśnie prezentacja podczas próby generalnej jest oceniana przez srogich jurorów, którzy aż w 50% decydują o wynikach półfinału. Oznacza to, że polskie reprezentantki prawdopodobnie odnotowały na swoim koncie pierwsze punkty – oby było ich jak najwięcej!

Będziecie oglądać Eurowizję? Przypomnijmy jak rok temu wyglądała rozmowa z Rosjanką, która wygrała Eurowizję Junior przed naszą Roksaną:

Roxie o swoim udziale w Eurowizji i szansach Tulii:

Zobacz: Kto poda polskie punkty na Eurowizji 2019? Już wiemy, na kogo postawiono w TVP!

Zobacz: Conchita Wurst na najnowszych zdjęciach nie przypomina siebie! Stało się z nią coś bardzo dziwnego

Zobacz: Fani Eurowizji zdecydowali: Włochy zwycięzcą! A jak ocenili szanse Polski?


Roksana Węgiel przed studiem TVP

Roksana Węgiel przed studiem TVP

Roksana Węgiel przed studiem TVP

Roksana Węgiel przed studiem TVP

Roksana Węgiel – finał The Voice of Poland 9

Roksana Węgiel – finał The Voice of Poland 9

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×