Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Rozczulające zdjęcia Roberta Lewandowskiego z małą Klarą rozgrzewają lepiej niż ciepły koc. Tyle szczęścia na raz!

Robert Lewandowski z Klarą Lewandowską


Robert Lewandowski spędza czas z Klarą Lewandowską

Nie ma nic piękniejszego niż miłość rodzica do dziecka. Bezwarunkowe uczucia, którymi obdarza się własną pociechę nie są możliwe do zastąpienia, podobnie jak radość, która płynie z przebywania z maluchem. Widać to dokładnie na twarzy Roberta Lewandowskiego, który wraz z półroczną Klarą wyleguje się na dywanie. Piłkarz jest uśmiechnięty i zrelaksowany, a córeczka tatusia w ślicznych śpioszkach rośnie jak na drożdżach!

Gdy Klara przyszła na świat, całe życie Roberta i Anny Lewandowskiej przewróciło się do góry nogami. Dziecko zmienia wszystko, wymaga nieustannej uwagi i dostosowania grafiku do swoich potrzeb, a doskonale wiemy jak zapracowana bywa pierwsza sportowa para Polski. Na szczęście zarówno trenerka jak i kapitan naszej reprezentacji dobro maleństwa stawiają ponad wszystkim innym i spędzają z Klarą tyle czasu, ile tylko mogą.

Nie da się ukryć, że w obfitej w sukcesy karierze zawodowej pary nie było do tej pory czasu na lenistwo i spędzanie wspólnie takiej ilości wspaniałych chwil, jakie spędzają obecnie jako rodzina z małym bossem na czele.

Cudowny obrazek!

Anna Lewandowska już ćwiczy fitness ze swoją malutką Klarą! Piękniejszego zdjęcia dziś nie zobaczycie!

Klara Lewandowska jest bardziej podobna do Roberta czy do Ani? Wszystko już wiadomo!

Anna Lewandowska pochwaliła się uroczym, rodzinnym zdjęciem. Razem z Klarą i Robertem oddają się swojemu hobby!

Czy podoba Ci się imię córki Lewandowskich – Klara?Komentarzy: 1


2u | 1 listopada 2017, 21:16

No i dobrze. A w tym czasie Ania pewnie miała czas dla siebie żeby poćwiczyć. Gdyby mój mąż tak robił to bym pewnie szybciej wróciła do formy. A tak dieta, iqacai ale czasem ćwiczeń brakowało więc może mogło pójść szybciej.


Dodaj komentarz
×