Szukaj

Robert Lewandowski dostał podwyżkę. To, ile zarabia przyprawia o zawrót głowy!

Robert Lewandowski dostał podwyżkę

Robert Lewandowski wynegocjował sporą podwyżkę. Ile uda się zyskać piłkarzowi? Zobacz, do jakich informacji dotarli dziennikarze Super Expressu. 

Robert Lewandowski jest jednym z popularniejszych piłkarzy na świecie. Mężczyzna od lat odnotowuje sukcesy na polu zawodowym, co przyniosło mu nie tylko sporą grupę wiernych fanów, ale także wpływowe kontrakty. Piłkarz występuje w kampaniach reklamowych, przez co może liczyć na niemałe zyski. Okazuje się, że to dopiero początek.

Zobacz: Robert Lewandowski pokazał twarz Klary w dniu swoich urodzin! Jaka ona już duża!

Robert wynegocjował właśnie nowy kontrakt z klubem, w którym gra obecnie – Bayernem Monachium. Tym samym udało mu się zyskać nową podwyżkę. Lewandowski zarobi więcej o 5 milionów euro rocznie (prawie 22 mln zł). Ile więc zarabia Lewandowski?

Robert Lewandowski: zarobki. Ile zarabia w Bayern Monachium?

Jak podaje Super Express 20 milionów euro rocznie (ponad 87 milionów złotych). Okazuje się, że apelował o to nie sam Robert, a legendarny piłkarz Bayernu, Lothar Matthaeus, który widział jak bardzo piłkarz jest zaangażowany w swoją pracę.

Najbardziej niesamowite jest to, że od dołączenia do Bayernu Lewandowski zagrał 96 procent meczów zespołu. To uświadomiło mi, że on nie zarabia wystarczająco dużo, zwłaszcza gdy patrzy się na jego statystyki. Piłkarz z takimi osiągnięciami powinien zarabiać więcej niż ktoś, kto gra w połowie spotkań – stwierdził Niemiec.

Zobacz: Tak Robert Lewandowski świętował urodziny zanim został gwiazdą! Siostra pokazała stare zdjęcia z imprezy piłkarza!

To druga podwyżka Lewandowskiego w Bayernie. Najpierw z ok. 11 mln euro rocznie podniesiono mu pensję do 15, a teraz do 20. Okazuje się jednak, że piłkarz negocjował nie tylko stawkę, ale także długość kontraktu. Szefowie zespołu oferowali mu roczną umowę, ostatecznie jednak zmiękli i zgodzili się na kontrakt do 30 czerwca 2023.

O tym, że umowa obowiązywać będzie, poinformował sam piłkarz na swoim Instagramie, gdzie udostępnił wymowne zdjęcie z koszulką, na której logo układało się w cyfry 2023.

Zobacz: Robert Lewandowski wrócił z wakacji i pokazał się kibicom w samych majtkach! Wszystkie mięśnie Lewego są już gotowe na nowy sezon!


Robert LEwandowski podwyzkaRobert Lewandowski do kiedy kontrakt
Robert Lewandowski kontrakt do 2023

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×