Rafał Mroczek u boku nowej miłości urzeczywistni marzenia fanów. By skorzystać z oferty, trzeba spełniać jeden warunek

Rafał Mroczek

Rafał Mroczek

Rafał Mroczek chwilę przed Nowym Rokiem chce pomóc fanom. Kto może skorzystać z jego oferty? Piękny gest gwiazdy serialu M jak miłość.

Rafał Mroczek pierwsze kroki w show-biznesie stawiał jako tancerz. W młodości występował w grupie Caro Dance. W 2000 roku przyszedł na plan serialu M jak miłośćDo dziś wciela się w tej produkcji w postać Pawła Zduńskiego. W 2006 roku w parze z Anetą Piotrowską wygrał trzecią edycję Tańca z gwiazdami. W podobnych formatach uczestniczył jeszcze kilkukrotnie.

Aktor nie narzeka na sławę, choć przyznaje, że czasami zdarzają się sytuacje, wywołujące ciarki żenady.

Bycie sławnym jest raczej przyjemne. Fajnie czuć się wyjątkowym i zwracać na siebie uwagę. Ludzie uśmiechają się do ciebie, pozdrawiają cię. Oczywiście nie zawsze. Są takie chwile, kiedy odczuwam potrzebę prywatności, bycia zwykłym człowiekiem. Zwłaszcza gdy zdarzają się dziwne czy głupie sytuacje. Na przykład kiedy ktoś za mną krzyczy albo zaczepia w nieodpowiednim miejscu. Nie wiem, jak się wtedy zachować. Albo kiedy dziecko podchodzi do mnie z kartką i prośbą o autograf… w kościele. Odczuwam wtedy zażenowanie – powiedział w jednym z wywiadów.

Od jakiegoś czasu przystojniak jest związany z modelką, Magdaleną Czech.

Kobieta aktywnie działa w mediach społecznościowych – prowadzi m.in. program „Idź ze swoją siłą”, w którym przeprowadza rozmowy z inspirującymi ją osobami, spełnia się jako gospodyni młodzieżowego formatu „Studio raban”, od kilku miesięcy prowadzi także własny podcast. Czech nie ukrywa również, że jest osobą wierzącą – serwis Pudelek przedstawił jej osobę.

Para wybrała się teraz na wspólną pielgrzymkę do miasta Medziugorie w Bośni i Hercegowinie.

Rafał Mroczek pomoże fanom przed Nowym Rokiem

Aktor i modelka na bieżąco relacjonują wyjazd w social mediach. Rafał postanowił wyjść na przekór oczekiwaniom fanów. Zamieścił na Instastory zdjęcie na tle kapliczki i zaoferował internautom pomoc. Aby z niej skorzystać, trzeba spełnić jeden warunek: być katolikiem. Oferta jest bowiem związana z pobytem idola widzów Dwójki w sanktuarium maryjnym.

Jeśli masz intencje, wdzięczność, mogę je przekazać – zwrócił się on do fanów.

Intencje można przekazywać Rafałowi poprzez specjalny formularz w jego relacji na Instagramie.

Skorzystacie z pomocy odtwórcy roli Pawła Zduńskiego?


Rafał Mroczek zabrał ukochaną na pielgrzymkę

Rafał Mroczek zabrał ukochaną na pielgrzymkę

Magdalena Czech

Magdalena Czech

Rafał Mroczek zabrał ukochaną na pielgrzymkę

Rafał Mroczek zabrał ukochaną na pielgrzymkę

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jak inni idealne katoliki tvp i tvn polsatu a co to ku..wa familiada źeby było różowo i słodko zielono i pierdząco teź moźe być z całego towarzystwa wybraliscie akurat renie lepsza renia niź nic albo to towarzystwo zawsze lzej na sercu źenua te wynalazki na maxa ale jutro na obiad pizza i piwo i dla lewych żon kiełki i woda ha ha i to tyle

  • Gość pisze:

    ktokolwiek godzi się na pracę w tej szczujni tvpis, jak wspomniana pani w artykule, jest człowiekiem zupełnie pozbawionym rozsądku i obiektywnego spojrzenia, religia przesłania codzienność, przykra sprawa

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×