Rafał Maślak poprosił swoją dziewczynę o zgodę na to, żeby mógł spełniać marzenia innych kobiet

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń

Rafał Maślak próbuje swoich sił w telewizji. W swoim autorskim programie „Randka z Maślakiem” spełnia marzenia kobiet. Okazuje się, że zanim ruszyły zdjęcia, Mister Polski odbył poważną rozmowę ze swoją ukochaną Kamilą Nicpoń.

Zanim podjąłem decyzję o realizacji programu „Randka z Maślakiem” odbyłem długą rozmowę ze swoją dziewczyną. Mamy świetne relacje i ona ma do mnie całkowite zaufanie, a ja do niej. Nie daję jej żadnych powodów do zazdrości. Poza tym chce, abym ciągle się rozwijał i robił w życiu rzeczy, o których dotąd mogłem tylko pomarzyć. Spełniam marzenia kobiet, ale to nie są spotkania towarzyskie – śmieje się Rafał Maślak. – Poza tym każdy odcinek programu staramy się oglądać razem.

Niestety, dzisiejszego Rafał nie obejrzy z ukochaną Kamilą. Wszystko dlatego, że wyjechał służbowo na kilka dni do Dubaju. Co tam robił? Dowiemy się niebawem, a już dziś w „Randce z Maślakiem” poznamy Karolinę. Dziewczyna nie dopuszcza do sytuacji, aby ktokolwiek zobaczył ją bez makijażu. Sztucznymi rzęsami i grubym make-upem próbuje zatuszować brak wiary w siebie. Mimo perfekcyjnego makijażu i wyzywającym strojom 27-letnia Karolina ma problem ze znalezieniem drugiej połówki.

Uważa, że mężczyźni traktują ją przedmiotowo, dlatego nie potrafi nikomu zaufać. Z tym problemem zmaga się od wielu lat, kiedy niespodziewanie rzucił ją chłopak. Zbiegło się to w czasie z walką z poważną chorobą, której Karolina musiała stawić czoła. Od tamtej pory, silniejsza, ale wciąż samotna Karolina próbuje odnaleźć w życiu szczęście i prawdziwą, a nie tą namalowaną pewność siebie.

Rafał Maślak Rafał Maślak Rafał Maślak Rafał Maślak


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×