Dramatyczna przeszłość Qczaja ujrzała światło dzienne. Rozwścieczony trener stanął w obronie Katarzyny Dziedzic! „To temat, który zabija po cichu”

Qczaj broni Kasi Dziedzic

Qczaj broni Kasi Dziedzic

Qczaj przeciwstawia się przemocy wobec kobiet

Incydent z pobiciem Katarzyny Dziedzic wstrząsnął niemal całym krajem. Miłosz P. skatował brutalnie swoją dziewczynę, która znalazła w sobie na tyle odwagi by zwrócić się o pomoc i pójść na policję. Jej dramatyczne, łamiące serca wyznanie sprawiło, że w social mediach aż się zagotowało. Do osób, które szczególnie mocno przejęły się losem pobitej dziewczyny należy Qczaj. Trener personalny, który zna parę, o pobiciu dowiedział się niespodziewanie i wpadł w prawdziwy szał – trudno mu się zresztą dziwić. Na swoim InstagramieInstaStory opublikował poruszające nagrania.

Qczaj stanowczo sprzeciwił się obwinianiu ofiary i stanął murem za wszystkimi, którzy doświadczają przemocy. Jedna z fanek zarzuciła mu granie na emocjach i „zabawę” w psychologa. Jego gwałtowna odpowiedź postawiła wszystkich przed faktami, których wcześniej nie znaliśmy:

 nie bawię się w psychologa, bo tu nic nie jest do zabawy! Udało mi się uwolnić swoją mamę z życia w strachu. Gdy ją zobaczyłem po 5latach nie miała zębów i chęci do życia! W zeszłym roku były mojej siostry na oczach jej 4ki dzieci śledząc Ją, pobił Ją na oczach jej 4ki dzieci! Mówię o tym, bo jest to temat który zabija po cichu! Ofiary boją się szukać pomocy bo nie mają siły! Swoją popularność można wykorzystywać do stawania na ściance co tydzień albo do mówienia o takich sprawach. Ja wybieram to drugie!

Widać było, że targają nim naprawdę silne emocje, bo jego wypowiedź z czasem robiła się ostrzejsza:

Wysłać ci wszystkie zdjęcia wszystkich pobitych kobiet które w ostatnich godzinach dostałem? Córkę jestem czy będziesz miała odwagę powiedzieć Im prosto w twarz „szukajcie pomocy u najbliższych”gdy to „najbliżsi”robią Im z życia piekło! Co do upubliczniania. Z Kasią bylem w kontakcie od samego początku tej sytuacji i właśnie Kasia wrzucając swoje zdjęcia zwróciła moją uwagę po raz kolejny na ten problem! Zanim więc następnym razem skomentujesz nastawiając się od samego początku na NIE polecam wgłębić się w temat, bo na końcu swojego live mówię o pomocy psychoterapeuty

Pochwalacie celebrytów za wypowiadanie się w takich tematach? Nie od dziś wiadomo, że ze względu na swoją popularność mogą więcej, a to bez wątpienia jest problem o którym należy mówić głośno. Przemoc fizyczna i psychiczna wobec drugiego człowieka nie powinna być wybaczana, pod żadnym pozorem.

Znacie kogoś, kto padł ofiarą przemocy w związku?

Zobacz: Szok! Znany polski sportowiec zgotował swojej pięknej dziewczynie piekło! Została bestialsko pobita! Wstrząsające wyznania i zdjęcia

Zobacz: Charles Manson nie żyje. Zmarł największy zbrodniarz naszych czasów, który bestialsko zamordował żonę Romana Polańskiego

Zobacz: Tragedia w rodzinie Morgana Freemana. Jego wnuczka została bestialsko zamordowana


Katarzyna Dziedzic

Katarzyna Dziedzic

Katarzyna Dziedzic

Katarzyna Dziedzic

Katarzyna Dziedzic

Katarzyna Dziedzic

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×