Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz...

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!
Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę!...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!
Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła...

Dziś sobota, 21.07.2018

Dramatyczna przeszłość Qczaja ujrzała światło dzienne. Rozwścieczony trener stanął w obronie Katarzyny Dziedzic! „To temat, który zabija po cichu”

Qczaj broni Kasi DziedzicQczaj przeciwstawia się przemocy wobec kobiet

Incydent z pobiciem Katarzyny Dziedzic wstrząsnął niemal całym krajem. Miłosz P. skatował brutalnie swoją dziewczynę, która znalazła w sobie na tyle odwagi by zwrócić się o pomoc i pójść na policję. Jej dramatyczne, łamiące serca wyznanie sprawiło, że w social mediach aż się zagotowało. Do osób, które szczególnie mocno przejęły się losem pobitej dziewczyny należy Qczaj. Trener personalny, który zna parę, o pobiciu dowiedział się niespodziewanie i wpadł w prawdziwy szał – trudno mu się zresztą dziwić. Na swoim InstagramieInstaStory opublikował poruszające nagrania.

Qczaj stanowczo sprzeciwił się obwinianiu ofiary i stanął murem za wszystkimi, którzy doświadczają przemocy. Jedna z fanek zarzuciła mu granie na emocjach i „zabawę” w psychologa. Jego gwałtowna odpowiedź postawiła wszystkich przed faktami, których wcześniej nie znaliśmy:

 nie bawię się w psychologa, bo tu nic nie jest do zabawy! Udało mi się uwolnić swoją mamę z życia w strachu. Gdy ją zobaczyłem po 5latach nie miała zębów i chęci do życia! W zeszłym roku były mojej siostry na oczach jej 4ki dzieci śledząc Ją, pobił Ją na oczach jej 4ki dzieci! Mówię o tym, bo jest to temat który zabija po cichu! Ofiary boją się szukać pomocy bo nie mają siły! Swoją popularność można wykorzystywać do stawania na ściance co tydzień albo do mówienia o takich sprawach. Ja wybieram to drugie!

Widać było, że targają nim naprawdę silne emocje, bo jego wypowiedź z czasem robiła się ostrzejsza:

Wysłać ci wszystkie zdjęcia wszystkich pobitych kobiet które w ostatnich godzinach dostałem? Córkę jestem czy będziesz miała odwagę powiedzieć Im prosto w twarz „szukajcie pomocy u najbliższych”gdy to „najbliżsi”robią Im z życia piekło! Co do upubliczniania. Z Kasią bylem w kontakcie od samego początku tej sytuacji i właśnie Kasia wrzucając swoje zdjęcia zwróciła moją uwagę po raz kolejny na ten problem! Zanim więc następnym razem skomentujesz nastawiając się od samego początku na NIE polecam wgłębić się w temat, bo na końcu swojego live mówię o pomocy psychoterapeuty

Pochwalacie celebrytów za wypowiadanie się w takich tematach? Nie od dziś wiadomo, że ze względu na swoją popularność mogą więcej, a to bez wątpienia jest problem o którym należy mówić głośno. Przemoc fizyczna i psychiczna wobec drugiego człowieka nie powinna być wybaczana, pod żadnym pozorem.

Znacie kogoś, kto padł ofiarą przemocy w związku?

Szok! Znany polski sportowiec zgotował swojej pięknej dziewczynie piekło! Została bestialsko pobita! Wstrząsające wyznania i zdjęcia

Charles Manson nie żyje. Zmarł największy zbrodniarz naszych czasów, który bestialsko zamordował żonę Romana Polańskiego

Tragedia w rodzinie Morgana Freemana. Jego wnuczka została bestialsko zamordowanaCzy padłeś/aś ofiarą przemocy?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×