NewsyCezary Pazura stanął w obronie Pawła Kukiza

Cezary Pazura stanął w obronie Pawła Kukiza

Cezary Pazura stanął w obronie Pawła Kukiza
Izabela Wodzińska

10.06.2015 11:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy dziennikarze, ludzie mediów, osobowości telewizyjne, politycy, posłowie, gwiazdy krytykują Pawła Kukiza, a on sam stał się "ulubionym" tematem mediów, Cezary Pazura wyraził na swoim profilu społecznościowym poparcie dla byłego kandydata na prezydenta Polski. W mocnych słowach zadrwił z oponentów Pawła i wytknął im błędy oraz niewiedzę. Dostało się przede wszystkim Robertowi Biedroniowi.

Bawi mnie fala krytyki, sądów, rad i przestróg powstała po wyborczym tsunami i skierowana do Pawła Kukiza. Mądre głowy sugerują , że to bańka mydlana, kuglarstwo, chwilowy tryumf i kaprys rozbestwionej młodzieży. Zabawne, że nawet prezydent Biedroń zarzuca Kukizowi brak kompetencji , nazywając politycznym demagogiem. A to przecież pan POSEŁ Biedroń zapytany przez dziennikarza nie miał pojęcia cóż to takiego w Sejmie Konwent Seniorów? To chyba luka na poziomie wiedzy gimnazjalnej? Ups...Czas pokaże kto jest demagogiem. Zresztą jak zwykle. Pawłowi Kukizowi życzę szczęścia w jego wysiłkach , dokładnie jak każdemu, bez względu na to czy jest czarny, zielony, bordowy czy w kropki. Byle jego cele były szlachetne i dobre. A i pouczać go nie mam zamiaru przez skromność i dobre wychowanie. Czuwaj! Druh Czarek😇 - napisał Czarek

Wczoraj Kukiz poróżnił się z Tomaszem Lisem. Ich konflikt sięga jeszcze kampanii prezydenckiej. Czy Czarek narazi się adwersarzom Kukiza?

Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Cezary Pazura
Cezary Pazura
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także