Szukaj

Kim Kardashian pokazała prześliczne zdjęcie Psalma! Nie uwierzycie, do kogo podobny jest najmłodszy potomek rodu Kardashian-West!

Kim Kardashian pochwaliła się w internecie najnowszym zdjęciem swojego synka Psalma. Jeden z piosenkarzy z kraju oddalanego o dziesiątki tysięcy kilometrów zauważył do siebie podobieństwo i postanowił podzielić się tym z fanami!
Kim-Kardashian - Psalm West - InstagramKim-Kardashian - Psalm West - Instagram

Kim-Kardashian - Psalm West - Instagram

Kim Kardashian niedawno została mamą swojego uroczego synka Psalma. Maluch rośnie jak na drożdżach, a jego postępy obserwują fani celebrytki z całego świata. Wczoraj Kim postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami najnowszą fotką synka. Oczywiście nie zabrakło wielu pozytywnych wpisów, wśród których gwiazdy z USA zachwycały się małym „bąbelkiem”. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu to dziecko celebrytki, która jest istną fabryką pieniędzy. Okazuje się, że najmłodszy potomek rodu Kardashian-West jest łudząco podobny nie do Kim czy Kanye, ale do… No właśnie, to dopiero ciekawostka.

Jeśli kiedykolwiek słyszeliście takie utwory jak: Boro Boro lub Temptation na bank musicie kojarzyć też ich autora. Muzyk zabłysnął wakacyjnymi hitami w 2005 roku wydając płytę Arash, która jest jego pierwszym studyjnym albumem. Artystka odpowiada także za popularny kawałek Margaret In My Cabana. Zdradziliśmy wam chyba wystarczająco dożo informacji, abyście mogli spokojnie domyśleć się o kogo chodzi. Teherański piosenkarz o pseudonimie Arash to tak naprawdę Alex Arash Labaf.

Muzyk wrzucił na swój Instagram zdjęcie dziecka Kim Kardashian, w którym widzi swoje odbicie! Musimy przyznać, że do dość odważny krok w jego wykonaniu. Czyżby chciał się lekko wybić na sławie celebrytki sądząc, że ktoś zauważy jego post i napisze o tym w mediach? Jeśli tak twierdził, to udało mu się to w 100 procentach. Mały Psalm faktycznie trochę przypomina Arasha!

Zobacz: Kanye West przeszedł samego siebie! Prezent dla Kim Kardashian na piątą rocznicę ślubu rozczarował internautów

Zobacz: Kim Kardashian i Britney Spears przyłapane w bikini na plaży! Bez retuszu nie są już takie idealne

Zobacz: Seria bajecznych zdjęć ze ślubu Kim Kardashian i Kanye’go Westa ujrzała światło dzienne! Wszystko z okazji piątej rocznicy ślubu!


Arash sugeruje, że Psalm West jest do niego podobny

Arash sugeruje, że Psalm West jest do niego podobny

Kim Kadashian Psalm West Instagram

Kim Kadashian Psalm West Instagram

Arash - Instagram

Arash - Instagram

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×