Wirtualna Polska

Kim jest Modny Tata? Seksowny bloger szturmem zdobywa internet [GALERIA]

Kim jest Modny Tata? Seksowny bloger szturmem zdobywa internet [GALERIA]

Kim jest Michał Będźmirowski? Modny Tata bloger

Kim jest Michał Będźmirowski – Modny tata?

Wirtualna Polska

Michał Będźmirowski od pewnego czasu jest najpopularniejszym tatą w Polsce. To wszystko za sprawą  lifestyliwego i parentingowego bloga – Modny Tata, którego prowadzi od kwietnia tego roku. 31-letni mężczyzna jest ojcem nieco ponad rocznego synka Bruna, oraz szczęśliwym mężem pięknej Pauliny– doktora prawa oraz radcy prawnego.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Michał, zawodowo od 3 lat jest doktorem nauk społecznych, a rolę wykładowcy akademickiego w Wyższej Szkole Bankowej pełnił już od 2010 roku.  Przeprowadzka do Warszawy, na jaką się zdecydował, była pierwszym czynnikiem który zachęcił go do założenia bloga. Zaczęło się od zdjęć na Instagramie, a w tej chwili, jego fanpage na Facebooku ma ponad 6 600 fanów, a jego właściciel bierze udział w wielu modowych kampaniach. Między innymi wraz ze swoim synem został ambasadorem najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła – Łukasz Jemioł Kids.

Modny Tata, przestał być już tylko blogiem, a stał się projektem. Michał Będźmirowski w wywiadzie dla magazynu Prestiż:

Daje mi bardzo duże możliwości, z których mam nadzieję skorzystać i to w różnych aspektach. Chcę pokazać się jako ojciec, stylowy facet, człowiek mający coś do powiedzenia zarówno w kwestii mody, ale także polityki, kultury, zdrowego stylu życia, rodziny itd. Chcę motywować, wzbudzać dyskusje na tematy, które dotąd były martwe, jak np. rola ojca w życiu dziecka.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Modny Tata chce łamać stereotypy zapracowanego rodzica, który nie ma czasu dla siebie.

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×