NewsyModny Tata pokazał się totalnie nago! Pozuje bez bielizny, powód jest szczególny

Modny Tata pokazał się totalnie nago! Pozuje bez bielizny, powód jest szczególny

Modny Tata nago
Modny Tata nago
Kuba Górski
20.08.2018 23:04, aktualizacja: 20.08.2018 23:32

Modny Tata to popularny bloger modowy - 34-letni Michał Będźmirowski. Jak sam podkreśla w jego życiu życiu od zawsze najważniejsza jest rodzina. Ta, w której się wychował i ta, którą od kilku lat buduje z żoną i synem. To właśnie rodzina ma istotny wpływ na to, jakim jest człowiekiem.

 Przyznaję, nie jestem sztampowym typem wykładowcy, którego strojem roboczym jest garnitur, koszula i krawat. Lubię bawić się modą, mieć własny styl, dzięki któremu wyrażam siebie. Jeszcze bardziej lubię pracę nad sobą, to mnie hartuje życiowo. W dniu, w którym po raz pierwszy wziąłem na ręce swojego Syna, poczułem bezgraniczną miłość, dumę oraz ogromne poczucie odpowiedzialności – czytamy na jego blogu.

Ciekawa jest również deklaracja Michała, który obiecał, że będzie łamał obecnie panujące stereotypy mężczyzny i ojca:

Założyłem więc, że będę łamać nadal istniejący stereotyp mężczyzny i ojca, który wraca z pracy i znika za płachtą gazety. Nie chcę kreować się na idealnego tatę, bo zwyczajnie nim nie jestem. Ale chcę pokazać mojemu Synowi, że mogę być aktywnym uczestnikiem Jego życia, nie rezygnując z własnych zainteresowań i pasji. Mam wielką nadzieję, że pokazując Mu, jak to robię ja, obudzę w Nim ciekawość świata, potrzebę samorealizacji i samozaparcie.

Zatem Michał dotrzymał obietnicy, znakomicie pokazał ostatnio swój model idealnego ojca i męża! Bloger pojawił się bowiem w sesji zdjęciowej całkiem NAGO, ale nie bez powodu. Przystojniak wziął udział w sesji do kalendarza na 2019 rok, która ma na celu zachęcić kobiety i mężczyzn do regularnych badań:

Kobiecy biust, męska sprawa... Kampania społeczna, w której miałem zaszczyt brać udział. Sesja do kalendarza, który niebawem będzie do nabycia. BreastFit to sztuka badania piersi i wspierania kobiet z rakiem piersi, w tym z chorobą zaawansowaną – to kluczowe przesłanie kampanii edukacyjnej Fundacji OnkoCafe – Razem Lepiej. BreastFit pomaga mężczyznom zobaczyć oraz zrozumieć ich wielką i odpowiedzialną rolę, jaką mają w procesie zapobiegania zbyt późnemu wykryciu choroby. Uczy jak wspierać wtedy, gdy muszą stawić czoło chorobie partnerki, żony, matki czy przyjaciółki

Zdecydowanie słuszny cel i sesja przykuwająca oko. Brawo Michał!

 • Michał Będźmirowski, Modny Tata
 • Michał Będźmirowski (Modny Tata) – Paprocki&Brzozowski – The Paradise Club (2018)
 • Modny Tata - Wielki Mecz TVN kontra WOŚP - trening
 • Modny Tata - Majówka 2017
 • Michał Będźmirowski (bloger, Modny Tata) - uczestnik "Agent Gwiazdy 2"
 • Michał Będźmirowski (Modny Tata) wspiera Czarny Protest
 • Modny Tata (Michał Będźmirowski) - otwarcie Concept Store Yes
 • Michał Będźmirowski, Modny Tata
 • Modny Tata - Michał Będźmirowski pokazał się całkowicie nago
 • Michał Będźmirowski (Modny Tata) - konferencja programu Agent gwiazdy 2
 • Michał Będźmirowski (Modny Tata) w Agent Gwiazdy 2
 • Michał Będźmirowski - promocja akcji Jem drugie śniadanie
 • Michał Będźmirowski, Modny Tata
[1/13] Michał Będźmirowski, Modny Tata
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także