Szukaj

Boże Narodzenie bez „Kevina samego w domu”?! Znamy decyzję Polsatu odnośnie świątecznego hitu!

Polsat Kevin sam w domu

„Kevin sam w domu” zostanie wyemitowany w Boże Narodzenie

Od grudnia dzielą nas trzy tygodnie – trzy tygodnie do chwili, w której gorączka Bożego Narodzenia wybuchnie z pełną mocą, sklepy wypełnią się ludźmi, wystawy zaczną bezwstydnie kusić promocjami, a w każdym radio na świecie grane będą same świąteczne hity. Choć święta wiążą się z wieloma obowiązkami, wielu ludzi kocha atmosferę, która je otacza. Światełka, prezenty, rodziny zbierające się razem. Błoga radość w otoczeniu – miejmy nadzieję – białego śniegu. Istotne są również tradycje. W Polsce jedną z najbardziej kultywowanych jest bez dwóch zdań oglądanie Kevina samego w domu.

Kultowy film o chłopcu, którego rodzina wyjeżdża na wakacje w Boże Narodzenie i zapomina o zabraniu go ze sobą ma na świecie miliony fanów. Choć od premiery minęło sporo lat, film wciąż uchodzi za świąteczny klasyk i wiele osób nie wyobraża sobie zasiąść do wigilijnego stołu bez Kevina grającego w tle. Gdy jakiś czas temu okazało się, że w telewizja nie wyemituje ukochanego filmu, Internauci podnieśli taki raban, że produkcja została wciśnięta w ramówkę na ostatnią chwilę. Jak będzie w tym roku?

Polsat podjął już decyzję dotyczącą emisji filmu. Wirtualne Media uzyskały komentarz w tej sprawie od Tobiasza Solorza, prezesa stacji:

Czy w tym roku Święta się odbędą? Tak, odbędą. Będzie „Kevin sam w domu”– przyznał

Będziecie oglądać? 😉

Słynny „Kevin” w dzieciństwie przeszedł przez piekło, które zafundował mu ojciec. Jego ciało pokryte jest licznymi bliznami

Jak dziś wygląda matka Kevina ze świątecznego hitu? Aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę!

Jak dzisiaj wygląda Macaulay Culkin? Słynny Kevin przybrał na wadze i dumnie spaceruje za rączkę z nową dziewczyną!


Najlepsze filmy na święta Bożego Narodzenia: Kevin sam w domu

Najlepsze filmy na święta Bożego Narodzenia: Kevin sam w domu

Kevin sam w domu na święta w Polsacie

Kevin sam w domu na święta w Polsacie

Kevin sam w Nowym Jorku

Kevin sam w Nowym Jorku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×