Tomasz Karolak reaguje na obrzydliwe plotki. To niewyobrażalne, co napisali o nim i jego ŻONIE. „Chciałem zapewnić…”

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska

W sieci pojawiły się obrzydliwe informacje na temat Tomasza Karolaka. Znany aktor postanowił uciąć spekulacje. Jak odniósł się do plotek?

Tomasz Karolak to aktor, którego nie trzeba przedstawiać. Debiutował w teatrze w połowie lat 90. W kolejnych latach często gościł na małym i dużym ekranie. Widzowie mogą pamiętać jego role w produkcjach, takich jak: 39 i pół, Rodzinka.pl, Ciacho, Przepis na życie, Wyjazd integracyjny, Prawo Agaty, Śniadanie do łóżka, Wojna żeńsko-męska, Lejdis, Planeta Singli.

W życiu prywatnym był związany z Violą Kołakowską. Para rozchodziła się i schodziła tak wiele razy, że już nawet media mają problem z określeniem charakteru ich relacji. Tomek i Viola mają razem dwójkę dzieci: córkę Lenę (ur. 2007) i syna Leona (ur. 2013). Viola zasłynęła jako koronasceptyczka i przeciwniczka szczepień. Ostatnio cieszyła się z choroby dziecka.

W życiu nie pomyślałabym, że będę się cieszyć z tego, że moje dziecko ma rotawirusa. W świecie, gdzie mamy tylko jedno schorzenie, nagle pojawia się on… Juhu. Jesteśmy uratowani. Natura wciąż odpowiada na życie – napisała na InstaStory.

W dalszej części wpisu sprecyzowała, że cieszy się z choroby, bo ta pomoże uodpornić się jej dziecku na inne wirusy.

Po nieprzespanej nocy szczęśliwa, że moje dziecko ma szansę budować naturalną odporność. Wdzięczność za wszystkie doświadczenia, wirusy, bakterie, grzyby, mikro i marko świat, dzięki którym w ogóle żyjemy… – wyjaśniła.

Tym razem zarówno Tomasz, jak i Viola nie mieli powodu do zadowolenia. Wszystko za sprawą obrzydliwych plotek na ich temat w internecie. Co napisali ich autorzy?

Fake news na temat Tomasza Karolaka i Voli Kołakowskiej. Jak na niego zareagowali?

Na Facebooku pojawił się wpis o rzekomym wypadku z udziałem Tomasza i Violi:

Tomasz Karolak leży ranny w szpitalu, w chwili obecnej walczy o życie, jego żona na miejscu pasażera zginęła. TikToker, który nagrywa content o samochodach, przypadkowo nagrał całe zdarzenie. Film na profilu buddy (tylko dla widzów o mocnych nerwach).

Wpis zawierał odnośnik do fałszywego linku. Na tak obrzydliwego fake newsa postanowił zareagować sam aktor. Udostępnił post na InstaStory i opatrzył opisem:

Chciałem zapewnić, że mamy się dobrze i ta informacja to nieprzyjemny i durny fake news.

Do fake newsa odniosła się też Viola Kołakowska. Napisała na Facebooku:

O, tak na marginesie… Macie tutaj cudowny przykład kłamstwa i manipulacji. Można sobie stworzyć alternatywną rzeczywistość… Cóż… Jeszcze mnie nikt nigdy nie uśmiercił. Ciekawe doświadczenie.

Plotki o ślubie Karolaka i Kołakowskiej. Ile w nich prawdy?

W lipcu tego roku w mediach pojawiły się informacje na temat rzekomo nadchodzącego ślubu Tomasza i Violi. Również i one okazały się fałszywe. Tomasz określił je mianem „bzdury”.

Chyba ktoś z braku laku to wymyślił, bo mieliśmy sezon ogórkowy. Na szczęście, teraz na tapecie jest ślub Antka Królikowskiego, więc media mają pożywkę. Jeśli kiedyś wezmę ślub, będzie to intymna ceremonia. Nie będę wrzucał na Instagram żadnych wystylizowanych zdjęć, na okładkę ślubną pewnie też się nie zgodzę – powiedział „Plejadzie”.

Jak widać, bycie sławnym nie zawsze musi być przyjemne…


Tomasz Karolak reaguje na fake news na temat jego śmierci

Tomasz Karolak reaguje na fake news na temat jego śmierci

Viola Kołakowska reaguje na fake newsa na jej temat

Viola Kołakowska reaguje na fake newsa na jej temat

Tomasz Karolak - Gwiazdy na premierze Kontraktu

Tomasz Karolak - Gwiazdy na premierze Kontraktu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×