Szukaj

Znamy całą obsadę nowego „Pitbulla”! Marcin Dorociński ujawnił nazwiska aktorów!

Pitbull. Ostatni pies - obsada

Pitbull. Ostatni pies - obsada

Pitbull. Ostatni pies – cała obsada

Z nową częścią Pitbulla było wiele przejść. Po tym jak nowy producent zaproponował swoje zmiany w obsadzie, wielu aktorów odmówiło z udziału w dotychczas kultowej produkcji podążając za rezygnującym z reżyserii Patrykiem Vegą.

W oświadczeniu zamieszczonym na Facebooku, Vega wyjaśniał, że nie podjął się pracy przy kolejnej części, ponieważ „pomysł obsadowy, niezgodny z jego poczuciem artystycznym”. Z filmu zrezygnowali między innymi Andrzej Grabowski, Maja Ostaszewska, Tomasz Oświęciński czy Piotr Stramowski.

Nowa gwiazda produkcji, buńczuczna uczestniczka festiwalu w Cannes – Dorota Rabczewska w mediach tak komentowała ich odejście:

Nie można powiedzieć, że zrezygnowali z roli, gdyż nikt im tej roli nie zaproponował. To tak jakbym powiedziała, że rezygnuję z wywiadu z Madonną, chociaż jego przeprowadzenia nigdy mi nie zaproponowano. Ja kontrakt podpisałam już rok temu.

Dzisiaj już wiadomo kto na pewno zagra w produkcji chłopaka Doroty – Emila Stępnia. Ujawnił to w dzisiejszym wpisie na Facebooku Marcin Dorociński.

W obsadzie filmu Pitbull. Ostatni pies zobaczymy:  Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Marian Dziędziel, Krzysztof Kierszowski, Michał Kula, Krzysztof Materna, Dorota Rabczewska, Iza Kuna, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Katarzyna Sowa.

Kiedy otrzymujesz fantastyczny, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony scenariusz, kiedy reżyserować ma jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, kiedy na barykadzie mają stanąć z Tobą koledzy, z którymi wspólnie pracowałeś nad jednym z najważniejszych filmów w swoim życiu, kiedy zostajesz otoczony troskliwą opieką producenta, który pozwala Ci być częścią procesu powstania filmu od samego początku, to odpowiedź może być tylko jedna…

Obejrzycie nowego Pitbulla czy jednak wybierzecie Botoks?

https://jastrzabpost.pl/newsy/botoks-olga-boladz-jako-bialko-przerazajace-zdjecia-aktorki_560417.html

Pitbull. Ostatni pies - cała obsada, kto gra?

Pitbull. Ostatni pies – cała obsada, kto gra?

Marcin Dorociński na Instagramie

Marcin Dorociński

Doda w Cannes 2017

Doda w Cannes 2017


Pitbull. Ostatni pies - cała obsada, kto gra?

Pitbull. Ostatni pies - cała obsada, kto gra?

Marcin Dorociński na Festiwalu Filmowym w Gdyni 2016

Marcin Dorociński na Festiwalu Filmowym w Gdyni 2016

Doda w Cannes 2017

Doda w Cannes 2017

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×