Koszmar gwiazdy reprezentacji Polski. Jego transfer w ostatniej chwili został zablokowany!

Reprezentacja Polski zajęła 6. miejsce w rankingu EURO 2016

Transfer Piotra Zielińskiego do AC Milan zablokowany

EURO 2016 przyniosło wiele niespodzianek. Pierwszą z nich była wygrana całego turnieju przez Portugalię. Zespół ten nie pojawiał się na liście faworytów. Sprawdziła się jednak stara, piłkarska prawda, że wszystko się może zdarzyć dopóki piłka w grze.

Zobacz: Gigantyczne premie dla piłkarzy Portugalii za zwycięstwo w EURO 2016! Ile otrzymał Cristiano Ronaldo, a ile pozostali zawodnicy

Kolejną niespodzianką była dla wielu świetna dyspozycja Polaków. Dzięki temu nasi zawodnicy są teraz rozchytywani przez zagraniczne potęgi. Klub zmienił już Grzegorz Krychowiak. Do ligi francuskiej przeszedł także Kamil Glik. Wciąż wahają się losy transferu Kuby Błaszczykowskiego. Najwięcej mówi się jednak o kimś innym. Piotr Zieliński zachwycił w poprzednim sezonie grając w barwach włoskiego Empoli. Najpierw mówiło się, że Polak doszedł do porozumienia z Napoli, potem z Liverpoolem, a ostatnio poważnym kandydatem do transferu wydaje się być AC Milan.

Jak informuje La Gazzetta dello Sport klub z Mediolanu ma zapłacić 15 mln euro. Niestety, pojawił się pewien problem. Chińczycy, którzy porozumieli się z premierem Włoch w sprawie kupna klubu blokują transfer Polaka. Wszystko przez to, że nie doszło jeszcze do oficjalnego podpisania umowy sprzedaży Milanu. W ten sposób klub nie ma pieniędzy na transfery i nie może sprowadzić do siebie Piotra Zielińskiego.

Ciekawe, jak długo jeszcze to potrwa, ponieważ póki co, cierpi na tym przede wszystkim piłkarz.

Zobacz: Złe wieści dla Kuby Błaszczykowskiego. Polak opuści drużynę

Który klub przejął Piotra Zielińskiej

Piotr Zieliński w AC Milan. Za ile?

Ile Milanu Udinese płaci za Piotra Zielińskiego?

Transfer Piotra Zielińskiego do Milanu zablokowany


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×