Jeden z kadrowiczów Adama Nawałki odrzucił lukratywny kontrakt od giganta futbolu!

Oni tu są i grają dla nas weekend hymn reprezentacji polski w piłce nożnej

Oni tu są i grają dla nas weekend hymn reprezentacji polski w piłce nożnej

Piotr Zieliński odrzucił ofertę kolejną ofertę Napoli

EURO 2016 niedawno się zakończyło. Reprezentacja Polski świetnie sobie na nim poradziła. Przegraliśmy jedynie z późniejszymi mistrzami Europy w piłce nożnej – Portugalczykami. Świetna dyspozycja przyniosła nam awans w rankingu FIFA.

Zobacz: Jest już oficjalny ranking FIFA. Które miejsce ma Polska? Doszło do historycznego awansu? 

Tymczasem okazuje się, że nasi zawodnicy oprócz pieniędzy i prestiżu zdobyli coś jeszcze. To zainteresowanie zagranicznych klubów. Grzegorz Krychowiak i Kamil Glik zagrają u potęg Ligi Francuskiej. Wciąż ważą się losy ewentualnego transferu Bartosza Kapustki. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszy się Piotr Zieliński. Mówiło się, ze Polak może przejść do AC Milan albo Liverpoolu. Ofertę przedstawił mu jednak klub Napoli.

Zdaniem włoskich mediów, Zieliński w ostatnich dniach otrzymał propozycję umowy. Napoli kusiło go, jak mogło, aby zagrał u nich w przyszlym sezonie. Piłkarz miał jednak odmówić uznając, że chce grać albo w Liverpoolu, albo w Milanie. Jest jeden problem: żaden z tych klubów nie złożył za niego oferty. Obecny zespół Piotra, Udinese nie ukrywa tego, jak bardzo chce go sprzedać. Nie przyjmie jednak żadnych warunków, które uzna za niekorzystne dla siebie.

Cóż, coś nam się wydaje, że jeśli Polak się nie zdecyduje na konkretną ofertę, to zostanie z niczym. Ciekawe, co na to jego narzeczona Laura Słowiakz której zdaniem podobno tak bardzo się liczy.

Zobacz: Kto jest najgorętszą polską WAGs? Zdecydowanie Laura Słowiak! Na jej Instagramie mnoży się od gorących zdjęć z przystojnym piłkarzem

Który klub przejął Piotra Zielińskiej

Piotr Zieliński odrzucił ofertę Napoli

Ile Milanu Udinese płaci za Piotra Zielińskiego?

Nowy klub Piotra Zielińskiego


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×