Szukaj

Piotr Woźniak-Starak kochał prędkość i adrenalinę. Znany muzyk pokazał, jak spędzali razem czas na jachcie

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Producenta pożegnał kolejny przyjaciel - znany raper L.U.C, który w sieci umieścił wyjątkowe zdjęcie. Powstało ono kilkanaście dni przed wypadkiem. 
LUC pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka

LUC pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak był producentem filmowym, którego śmierć wstrząsnęła polskim show-biznesem. Mężczyzna był bowiem bardzo lubiany w środowisku, o czym świadczyć może fakt, że w momencie, w którym informacja o jego śmierci ujrzała światło dzienne, w mediach społecznościowych pojawiło się wiele wpisów, w których gwiazdy żegnały męża Agnieszki Woźniak-Starak.

Zobacz: Natalia Klimas pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka rozrywającym serce wpisem. Pokazała zdjęcia ze wspólnych wakacji

Łukasz L.U.C. Rostkowski pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka

W gronie przyjaciół Piotra znajdował się m.in. L.U.C., znany raper, który znajomość z producentem filmowym utrzymywał w tajemnicy. Kiedy jednak informacja o tym, że Woźniak-Starak nie żyje została ujawniona, muzyk przyznał się do tego, że z filmowcem łączyła go przyjaźń. Na Facebooku udostępnił zdjęcie z Piotrem, na którym panowie znajdują się w felernej łódce:

Zginął mój kumpel… Nazywałem go wilkiem z Mazur lub młodym Starkiem.  Kochał prędkość i adrenalinę, konstruował wynalazki, robił wspaniałe filmy, żył na pełnych obrotach. Ciężko mi uwierzyć, że to zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Rest in Extreme Peter Stark. Ostatnie dni są dla mnie bardzo ciężkie. Zacznę jednak od najgłębszych wyrazów współczucia dla @aga_wozniak_starak i całej rodziny Piotrka, która przeżywa horror. Uszanujmy to.

Zobacz: Kinga Rusin wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Nie wiedzieliśmy, że łączyła ich taka przyjaźń

Zginął mój kumpel… Nazywałem go wilkiem z Mazur lub młodym Starkiem. Kochał prędkość i adrenalinę, konstruował…

Opublikowany przez L.U.C Czwartek, 22 sierpnia 2019

Muzyk przyznał, że z Woźniakiem-Starakiem ostatni raz widział się kilkanaście dni temu. Wówczas pływali po Mazurskich jeziorach.

Dla mnie jako człowieka, który miał wypadki, wpadał do zapadni, również przegina z pracą, tempem, adrenaliną śmierć Piotrka jest ciosem, ale też wielką przestrogą i nauczką.  Odszedł świetny producent, pozytywny wariat, człowiek o wielkim sercu, który kochał się dzielić swoim szczęściem z innymi i jak każdy z nas wojował ze swoimi demonami. Dziękuję Ci za wspólne chwile Wilku z Mazur.  Niech Twoja śmierć nauczy nas pokory i naoliwi nam hamulce. Niech Wasze anioły czuwają nad Wami.

Dodajmy, że Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat. Za kilka dni świętowałby trzecią rocznicę ślubu z Agnieszką Woźniak-Starak.

Zobacz: Polacy pogrążyli się w żałobie po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jego Instagram jest najlepszym tego dowodem


Piotr Woźniak Starak i raper LUCL.U.C.- Gwiazdy Pytania na śniadanie i Dzień Dobry TVN

L.U.C.- Gwiazdy Pytania na śniadanie i Dzień Dobry TVN

Łukasz L.U.C. Rostkowski

Fotografia: AKPA

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×