Piotr Kraśko drży w obawie przed synami. Chłopcy planują odstawić niezłe show podczas łączenia na wizji

Piotr Kraśko z synami

Piotr Kraśko z synami

Piotr Kraśko obecnie większość pracy wykonuje z domu, m.in. wszystkie wejścia na wizję TVN24 są właśnie stamtąd. Okazuje się, że w jego przypadku home office nie jest taki prosty. Synowie dziennikarza wciąż obmyślają nowe psikusy.

Koronawirus w Polsce cały czas się rozwija. Ministerstwo Zdrowia codziennie informuje o nowych przypadkach zachorowań, wśród których nie brakuje ofiar śmiertelnych. Na chwilę obecną mamy 7202 potwierdzonych przypadków zachorowań, w tym 251 śmiertelnych. By zahamować falę zakażeń, rząd Mateusza Morawieckiego wprowadził szereg obostrzeń, o których co rusz informuje na licznych konferencjach prasowych.

Piotr Kraśko naruszył obostrzenia związane z koronawirusem

Piotr Kraśko jest prowadzącym poranny program śniadaniowy. Po zakończeniu jednego z odcinków stało się coś, co doprowadziło do naruszenia przez dziennikarza obostrzeń związanych z koronawirusem. Po wyjściu ze studia udał się on do cukierni. Nie byłoby to nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że wszedł do niej o 11:45, a więc w momencie, w którym mogły kupować jedynie osoby 65+.

Z wpadki próbował wytłumaczyć się w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu. Powiedział, że zrobił to niechcący. Nie spojrzał na zegarek i nie był świadomy tego, że łamie zakaz:

Byłem przekonany, że już jest po 12. Później się zorientowałem, że jednak brakowało kilku minut. To pierwszy dzień zakazu, zagapiłem się i przepraszam — mówił dziennikarz.

Synowie Piotra Kraśko szykują mu psikusy na wizji

Aktualnie Piotr większość czasu wykonuje zdanie z domu. Tak jak spora część ludzi przebywa na domowej kwarantannie. Dlatego też wszystkie jego wejścia na wizję w TVN24 są przeprowadzane zdalnie. Jak się okazuje, nie jest to łatwe zadanie, szczególnie jeśli ma się w domu znudzonych synów.

Piotr obecnie dużą część pracy wykonuje zdalnie. Wszystkie wejścia do jego programów w TVN 24 są z domu – opowiada Faktowi mama, Karolina Ferenstein-Kraśko.

Dzieci tylko na to czekają i od rana snują plany, jak tu tacie zrobić psikusa podczas poważnego wejścia na antenę.

Póki co skutecznie powstrzymuje ona chłopców, jednak nie wiadomo na jak długo. Jeśli podczas kolejnego łączenia wydarzy się coś niespodziewanego, to będzie to znak, że dzieciom Piotra właśnie udał się plan.

Całe szczęście, że w ostatniej chwili udaje mi się jeszcze przyhamować ich zapędy. Ale nie wiem, co będzie dalej, bo są mocno zdeterminowani! – wyznaje zmartwiona.

Być może będziemy świadkami narodzin polskiego odpowiednika brytyjskiego hitu internetu, z udziałem profesora Roberta Kelly. Nagranie obejrzano już prawie 40 milionów razy, a wszystko za sprawą jego dzieci, które nieco narozrabiały przed kamerą.


Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko - premiera książki Karoliny Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko - premiera książki Karoliny Ferenstein-Kraśko

Piotr Kraśko z dziećmi na Wielkim Meczu TVN 2017

Piotr Kraśko z dziećmi na Wielkim Meczu TVN 2017

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko z dziećmi na Wielkim Meczu TVN 2017

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko z dziećmi na Wielkim Meczu TVN 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×