Paweł Deląg został dziadkiem! Syn aktora doczekał się pierwszego dziecka. Rodzina pochwaliła się uroczym zdjęciem

Paweł Deląg

Paweł Deląg

Paweł Deląg został dziadkiem. Aktor na początku roku świętował ślub syna. Teraz synowa gwiazdora pochwaliła się pierwszym zdjęciem z maleństwem. Chłopiec czy dziewczynka?

Paweł Deląg to jeden z najbardziej znanych polskich aktorów. Na swoim koncie ma wiele ról, które zapadły fanom w pamięci, a szczególną sympatią przystojniaka z ekranu darzą zwłaszcza panie. Na deskach teatru debiutował on w 1993 roku w spektaklu reżyserowanym przez Krystynę Jandę. Wystąpił również w dramacie wojennym Stevena Spielberga pt. Lista Schindlera. Widzowie doskonale znają go też z seriali Przyjaciółki, czy M jak Miłość.

Aktor zdobył ogromną popularność, a co za tym idzie także zainteresowanie, którym darzą go fani. Szczególnie przyglądają się oni jemu życiu prywatnemu. Wiadomo, że jest szczęśliwym ojcem dwóch synów, którzy tak jak on pokochali świat filmu.

I Paweł, i Mikołaj, bo mam dwóch synów, podążają ścieżką producencką. […] Mikołaj dopiero stawia pierwsze kroki w tym zawodzie, ale bardzo mnie to cieszy, bo to znaczy, że w pewien sposób zaraziłem ich miłością do tego filmowego świata – mówił w wywiadzie dla Gentelman.

Paweł Deląg został dziadkiem. Jego syn doczekał się dziecka

Paweł Deląg na początku tego roku pochwalił się w sieci nagraniem ze ślubu starszego syna. Nie ukrywał, że to ważny dzień w życiu Pawła Deląga juniora, ale także jego samego. Ceremonia bardzo go wzruszyła.

Mój syn wczoraj wziął ślub .Pawel i Ada wczoraj złożyli sobie małżeńską przysięgę. To piękny dzień dla nich, dla całej rodziny .

Teraz aktor ma kolejny wielki powód do radości – został bowiem dziadkiem. Jego synowa Ada i Paweł junior pochwalili się zdjęciem z pierwszego spaceru z noworodkiem.

Lubię te nasze wspólne spacery – napisała synowa aktora.

Pod postem synowej aktora natychmiast znalazło się mnóstwo gratulacji i życzeń. Świeżo upieczeni rodzice nie pochwalili się płcią dziecka, ale po fragmencie różowego kocyka, który widać we wnętrzu głębokiego wózka, można się domyślać, że doczekali się córki, a Paweł Deląg ma wnuczkę.

Jak na razie pozostaje tylko czekać aż ulubieniec fanów potwierdzi te szczęśliwe nowiny.


Paweł Deląg został dziadkiem

Paweł Deląg został dziadkiem

Paweł Deląg junior

Paweł Deląg junior

Ślub syna Pawła Deląga

Ślub syna Pawła Deląga

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×