Szukaj

Paulina Sykut poprowadzi sylwestra w nowej fryzurze. Właśnie przeszła znaczącą metamorfozę

Paulina Sykut

Paulina Sykut

Paulina Sykut poprowadzi sylwestra w Polsacie w nowej fryzurze. Jakie zmiany zaszły na jej głowie? Zobaczcie zdjęcia.

Paulina Sykut będzie jedną z prowadzących Sylwestra 2020 w Polsacie. Z tej okazji popularna prezenterka, bez której trudno sobie wyobrazić największe imprezy stacji, postanowiła odświeżyć fryzurę. Jak wygląda w nowych włosach?

Paulina Sykut ma nową fryzurę

W sylwestrową noc Telewizja Polsat organizuje największą domówkę w Polsce. 31 grudnia o godzinie 20:00 rozpocznie się Sylwestrowa Moc Przebojów, podczas której między innymi Rafał Maserak poprowadzi naukę tańca, a wróżbita Maciej przygotuje dla wszystkich znaków zodiaku horoskop na 2021 rok.

W studiu na żywo wystąpią m.in.: Bajm, Sylwia Grzeszczak, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, After Party, Feel, Piersi, Brave & Antek Smykiewicz, Michał Wiśniewski, Mandaryna, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino i Liber&InoRos. Usłyszymy też lubianą w Polsce Loonę, największe przeboje Boney M, a zakochani w muzyce lat 90. będą mieli przyjemność powspominać swoją młodość przy dźwiękach Fun Factory.

Imprezę poprowadzą jak zawsze niezastąpieni Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut. Trudno sobie wyobrazić bez nich duże shows Polsatu.

Na tę okazję prezenterka postanowiła odświeżyć swoją fryzurę. Udała się do fryzjera gwiazd Łukasza Urbańskiego, a efektami pochwaliła się na Instastory. Wygląda naprawdę szałowo w pięknym blondzie. Tak jasnych i krótkich włosów chyba jeszcze nie miała.

O krok dalej. Jeszcze jaśniej – napisała gwiazda.

Nie ma wątpliwości, że będzie błyszczeć na scenie podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020.

W komentarzach roi się od komplementów. Internauci piszą, że jest pięknie, cudnie i jak bogini.

Święta Pauliny Sykut

Tegoroczne święta i u popularnej prezenterki były inne niż zazwyczaj. Nie spotkała się z rodzicami, o czym powiedziała w jednym z wywiadów:

Już wiemy, że święta na pewno będą w mniejszym składzie niż zwykle. Zostajemy w domu w Warszawie, a z rodzicami będziemy łączyć się przez internet (…) Odkąd w naszym domu pojawiła się Róża, święta nabrały nowego wymiaru. Ubieranie choinki to dla niej duże przeżycie, dlatego bardziej niż wcześniej celebrujemy świąteczne tradycje – pieczenie pierniczków, dekorowanie domu światełkami, czy właśnie przystrajanie choinki. To dla niej duża frajda, a tym samym dla nas stało się jeszcze ważniejsze! Jesteśmy gotowi na święta.

Mimo to dziennikarka postarała się, żeby celebrowanie tego specjalnego czasu było wyjątkowe dla jej najbliższych, córki Róży i męża Piotra. Ze zdjęć, jakie opublikowała w social mediach, wynika, że wszystko udało się wspaniale.


Paulina Sykut w nowej fryzurze

Paulina Sykut w nowej fryzurze

Paulina Sykut w nowej fryzurze

Paulina Sykut w nowej fryzurze

Paulina Sykut w nowej fryzurze

Paulina Sykut w nowej fryzurze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×