Paulina Sykut pochwaliła się nową fryzurą. „Początkowo, było bardzo wesoło, potem…”. Zobaczcie efekty

Paulina Sykut

Paulina Sykut

Paulina Sykut pochwaliła się w sieci metamorfozą. Z dumą zaprezentowała nową fryzurę. Zdradziła także, co się działo w salonie. Zobaczcie.

Paulina Sykut jest jedna ze sztandarowych gwiazd Polsatu. Prowadzi największe imprezy stacji, a także popularne shows. Póki co nie zanosi się, żeby miało się to zmienić, więc jest dosyć zapracowana. Tym bardziej celebruje chwile z najbliższymi – mężem Piotrem Jeżyną i ich już 4-letnią córeczką Różą.

Prezenterka jest bardzo aktywną mamą. Cały swój wolny czas poświęca dziecku. Dziewczynka często towarzyszy gwieździe Polsatu. Pojawia się na fotografiach na jej Instagramie, ale razem z mężem zdecydowali, że nie będą ujawniać jej wizerunku.

Paulina dba nie tylko o formę fizyczną, ale także o swoją fryzurę. Od czasu do czasu dzieli się e social mediach metamorfozami. Tym razem także pokazała pięknie odświeżony kolor, nowe strzyżenie, a także zdradziła, co się działo w salonie.

Paulina Sykut pokazała nową fryzurę

Prezenterka poznała swojego męża, gdy miała zaledwie 17 lat. Ich związek okazał się bardzo udany, para w 2011 wzięła ślub, a cztery lata temu doczekała się pierwszego dziecka. Przez wszystkie te lata budują udaną relację.

Paulina Sykut jest jedną z bardziej aktywnych użytkowniczek Instagrama. Na swoim koncie publikuje mnóstwo treści. Na wielu zdjęciach można podziwiać jej czteroletnią córkę, Różę. Tym razem prezenterka zabrała dziewczynkę do fryzjera. Towarzyszyła im papuga Klara. Jak wyznała gwiazda, na początku jej córka świetnie się bawiła i było bardzo wesoło.

Kiedy jednak prezenterka poddawana była zabiegom, Róża nieco się zmęczyła i znużona rozłożyła się na fotelu fryzjerskim. Mimo że widać ją tylko z profilu, to już można stwierdzić, że urodę odziedziczyła po znanej mamie. Paulina przyłapała córkę, jak przytulając swojego, pluszaka słodko ziewa.

Dzisiaj fotel fryzjerski, dzieliłam z Różą i papugą Klarą. Początkowo, było bardzo wesoło, potem..sennie

Internauci są rozbawieni całą sytuacją, którą zrelacjonowała im ulubienica. Komplementują także fryzurę Pauliny.

  • Na 3 ktoś ukradł fotkę.
  • Słodziak 🙂
  •  Pięknie wyglądasz.
  • Super odcień.
  • Bardzo ładnie! Jest bohaterka drugiego planu:)

Jak wam się podoba Sykut w nowej fryzurze oraz Róża i jej papuga, jako bohaterki drugiego planu?


Paulina Sykut u fryzjera z Różą

Paulina Sykut u fryzjera z Różą

Paulina Sykut u fryzjera z Różą

Paulina Sykut u fryzjera z Różą

Paulina Sykut u fryzjera z Różą

Paulina Sykut u fryzjera z Różą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×