Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła swój największy sekret z młodości! Takiej sensacji nikt się po niej nie spodziewał!

Paulina Sykut-Jeżyna zagra w serialu

Paulina Sykut-Jeżyna niebawem poprowadzi nowy muzyczny program poświęcony disco polo. Przy tej okazji gwiazda Polsatu wyjawiła, że lubi skoczne rytmy bowiem w młodości sama śpiewała na weselach.

 

Paulina Sykut-Jeżyna od kilku lat jest jedną z czołowych gwiazd Polsatu. Obok Krzysztofa Ibisza jest najbardziej popularną wizytówką stacji, co sprawia, że włodarze Polsatu powierzają jej prowadzenie najważniejszych imprez. Okazuje się, że talent i uroda dziennikarki ponownie zostały docenione, bowiem Sykut-Jeżyna otrzymała kolejną atrakcyjna propozycję pracy. Prezenterka już niebawem poprowadzi nowy muzyczny program o disco poloMoje disco. Moje wszystko.

Wszystko na to wskazuje, że Paulina skacze z radości, bowiem z muzyka disco polo jest związana od lat młodości. Choć disco polo raczej jest uznawana za wielki kicz, miliony Polaków kocha Zenka Martyniuka czy Sławomira. Zatem Polsat postanowił sprawić fanom tanecznych rytmów wielką niespodziankę w postaci fenomenalnego show – Moje disco. Moje wszystko, który poprowadzi ulubienica widzów – właśnie piękna Paulina.

Dziennikarka wyjawiła, że kocha muzykę disco polo, ma do niej wielki sentyment, bowiem w młodości sama śpiewała skoczne piosenki na weselach. W rozmowie z Faktem gwiazda Polsatu pierwszy raz wyjawiła swój sekret.

 Dobrze znam największe szlagiery disco-polo, bo przez wiele lat dorabiałam sobie śpiewając na weselach, pierwszy raz na scenie weselnej zaśpiewałam, gdy miałam 17 lat- wyznała Paulina

Z rozmowy dowiadujemy się także, że na śpiewaniu po weselach Sykut sporo zarobiła, jako młoda dziewczyna znacząco pomagała swojej mamie w utrzymaniu rodziny.

Chcielibyście aby nagrała płytę ze Sławomirem?

Gwiazdy na Balu Charytatywnym “Gwiazdy Dobroczynności”: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Anita Sokołowska

Gwiazdy na drugim dniu Polsat SuperHit Festiwal 2019: Julia Wieniawa, Paulina Sykut-Jeżyna, Sławomir, Sarsa, Margaret

Paulina Sykut-Jeżyna kokietuje na instagramie swoim nagim ciałem! Gwiazda nie chciała pokazać brzucha. Coś z nim jest nie tak?


Paulina Sykut-Jeżyna chwali się ciałem i wciągniętym brzuchem

Paulina Sykut-Jeżyna chwali się ciałem i wciągniętym brzuchem

Paulina Sykut-Jeżyna ścięła włosy

Paulina Sykut-Jeżyna ścięła włosy

Paulina Sykut-Jeżyna - Wielkanoc 2019

Paulina Sykut-Jeżyna - Wielkanoc 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×