U Smaszcz nie ma nudy! Właśnie oznajmiła, że się wyprowadza, a jej rodzina się powiększy. „Wzięłam ogromny kredyt”. Mało? Internauci doszukali się czegoś mocniejszego

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz spotkała się z fanami podczas transmisji on-line i opowiedziała o czekającej ją przeprowadzce i planach na przyszłość. Przy okazji zdradziła rodzinną tajemnicę. Fani natychmiast się domyślili.

Paulina Smaszcz jest ostatnio na językach tabloidów i fanów. Była żona Macieja Kurzajewskiego niemal dwa miesiące temu ujawniła jego związek z Kasią Cichopek i od tamtej pory wdaje się w kolejne głośne afery.

To, że prezenterzy Pytania na śniadanie się spotykają zdradziła przy pomocy kąśliwych komentarzy, a jej kolejne działania sprawiają, że fani żywo dyskutują o konflikcie z dziennikarzem. Przy okazji oberwało się też Izie Janachowskiej i Iwonie Pavlović, które skrytykowały jej zachowanie. Ostatnio także nie poskąpiła przykrych słów specjalistce od PR, która skrytykowała medialną burzę.

Zamieszanie wokół Pauliny zdaje się nie mieć końca, a ona sama nie tylko udziela kolejnych wywiadów, ale także komentuje sytuację w social mediach. Ostatnio połączyła się z internautami i opowiedziała między innymi o planach na przyszłość.

Paulina Smaszcz o przeprowadzce i planach na przyszłość

Paulina jakiś czas temu wrzuciła do sieci ogłoszenie, z którego można się dowiedzieć, że chce sprzedać swój apartament, na który wzięła spory kredyt. Wyjaśniła również, że w nowym miejscu nie zamieszka sama. Była żona Macieja Kurzajewskiego ma dwa mopsy i szykuje się do tego, aby przygarnąć kolejnego psa.

Muszę wam powiedzieć, że czeka na mnie czarny mopsik, ale najpierw się przeprowadzę. Sprzedaję to duże mieszkanie, bo bez sensu jest, żebym mieszkała w 140 metrach. Wzięłam ogromny kredyt, żeby to mieszkanie w ogóle kupić. Więc je sprzedaję i dopiero, jak się przeprowadzę, to trzeci piesek do mnie dołączy, bo mam nadzieję, że może będę miała przy małym mieszkanku mały ogródek – opowiedziała.

Smaszcz opowiedziała też o tym, jak zamierza spędzić nadchodzące święta. Razem ze swoją mamą wybiera się do starszego syna i jego żony. Była żona Macieja Kurzajewskiego zdradziła też, że na 50. urodziny, które będzie świętowała w lutym czeka ją wielka niespodzianka, której nie może zdradzić, ponieważ jest to tajemnica.

Na pewno będzie moja mama, bo mój tata nie żyje i na pewno przyjedzie do mnie moja mama i właśnie zaraz przybywa Franek. Nie mogę wam zdradzić takiej tajemnicy, bo na 50. urodziny 8 lutego w przyszłym roku będę miała najpiękniejszy prezent, jaki w ogóle jest na świecie. Ale nie mogę nic powiedzieć, bo to jest tajemnica. I po prostu albo z mamą pojedziemy do Franka i do Laury, mojej cudownej synowej, do Włoch, do jej rodziny – wyjaśniła.

Fani natychmiast zaczęli się domyślać, o co może chodzić i zaczęli dopytywać Paulinę, czy zostanie babcią:

 • Pewnie tym prezentem będzie dzidziuś u syna.
 • Zostanie Pani babcią – zgadywali internauci.

Dla Macieja również byłaby to wielka radość, ponieważ zostałby dziadkiem. Czy tak będzie? Jak na razie Paulina nie skomentowała domysłów fanów, a na wyjaśnienie trzeba będzie poczekać do jej urodzin. Miejmy nadzieję, że do tego czasu afery z jej udziałem nieco ucichną. Jak na razie wiadomo tylko, że jej rodzina powiększy się zapewne o kolejnego mopsika.


Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Komentarze

 • Gość. Malgonia pisze:

  Wstretna i zachladna baba
  Lepiej zeby synowa nie wpuszczala jej do swojego domu zeby nie bylo siary

 • Widz pisze:

  Porąbana kobieta, ona jest chyba psychiczną, bo normalny człowiek tak się nie zachowuje

  • Gość pisze:

   Ale p. Paulina ma adwokatów którzy za nia myślą w komentarzach za co jest wstrętna rusa ktoraskomentujacych

 • Gość pisze:

  A kto jej dał ,, ogromny kredyt” jak po pierwsze straciła pracę a po drugie leczy się onkologicznie. Ściemnia znowu.

  • Gośćlula pisze:

   Apartmentu nie ma od dwoch miesiecy, tylko o wiele wczesniej jak jeszcze pracowała. Pamietaj Gosc karma wraca

  • Gość pisze:

   Nic fajnego w ty wieku gdy partner odchodzi do innej mlodszej rozrzalenie emocje zal tak juz poprostu jest wszystko w normie

  • Gość pisze:

   „ogromny kredyt”, to pewnie takie nadużycie jak ws, ystkie co pisze. Dzielili majatek przy rozwodzie, to coś tam dostała od meza, ale pewnie nie za dużo, bo dom w którym mieszkali, to chyba był jego mamy.

 • Gość pisze:

  A takie podobno ma teraz 2 pokoje w bloku, że psa nie mogła wziąć… Rzeczywiście maleńkie – 140m.

 • GośćAga pisze:

  Może nie wracać nikt tęsknił nie będzie zmiana otoczenia dobrze jej zrobi i my pdpoczniemy tylko czy ktoś ją przygarnie na dłużej o to jest pytanie

  • Gośćmaricka pisze:

   O to się nie martw oprócz takich jak ty są jeszcze dobrzy ludzie którzy tam gdzie powinno być serce to jest serce a nie GLZ !!!

  • Gośćbozena pisze:

   Jak można wogle umieszczać taką osobę, żeby internautów denerwować, ta kobieta plecie trzy po trzy wystarczy na nią popatrzeć, szkoda, bo może w nocy się przyśnić kruella de mon

 • Gość pisze:

  Jak zacznie mieszać w małżeństwie syna to dopiero się zacznie !!! Wymienia tylko starszego syna a młodszy będzie w święta sam czy u taty?

  • Gość cela pisze:

   Młodszy zostaje ,a granicą ,z rodziną która mieszka bo tam się uczy ,tak kiedyś wspaniała

 • Gość pisze:

  Niech zniknie już z mediów

  • Malgonia pisze:

   Moim zdaniem wstretna i zawzieta baba
   Synowa niech sie ma na bacznosci jak ja bedzie goscic u siebie

 • Gość pisze:

  Po tym co wyprawia, nie wiadomo czy Franek będzie taki zachwycony z wizyty mamusi.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×