Paulina Krupińska zrelacjonowała wizytę u fryzjera. Jest nowa fryzura, kolor i loki! Fani nie mogą wyjść z podziwu. „Kolor włosów boski”

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska postanowiła przejść metamorfozę. Gwiazda wizytę u fryzjera zrelacjonowała w sieci. Pokazała się fanom całkowicie odmieniona. Jest nowy kolor i cięcie. 

Paulina Krupińska to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Jej przygoda z mediami zaczęła się już dużo wcześniej. Przed kamery trafiła zaraz po tym, jak zdobyła tytuł Miss Polonia. Najpierw współpracowała z Telewizją Polską, a nawet pojawiała się w Pytaniu na śniadanie, gdzie miała swój cykl. Dopiero z czasem związała się z obecnym pracodawcą i zaczęła prowadzić Dzień Dobry TVN.

Od trzech lat prowadzi program u boku Damiana Michałowskiego, a napięty zawodowy grafik nie przeszkodził jej w zbudowaniu szczęśliwej rodziny. Razem z Sebastianem Karpielem-Bułecką, którego poślubiła w 2018, wychowują dwoje dzieci: 7-letnią Antoninę i 5-letniego Jędrzeja.

Dzieci są ich oczkiem w głowie, a w ostatniej rozmowie z reporterką Jastrząb Post prezenterka zdradziła, że pomimo rosnącej inflacji i kryzysu gospodarczego udało jej się już teraz zabezpieczyć przyszłość swoich pociech.

Można powiedzieć, że jestem tak oszczędną osobą, że wiem, że moje dzieci mają już zapewnioną przyszłość na tyle, że przynajmniej przez pierwsze swoje lata dorosłego życia nie będę musiały się o nic martwić. To jest cudowne dla mnie, bo ja zawsze walczyłam o to, żeby być niezależną kobietą i zawsze mieć coś swojego – powiedziała.

Paulina Krupińska zmieniła fryzurę

Paulina Krupińska niezwykle dba o swój wygląd i często wpada na metamorfozy do fryzjera. Właśnie pochwaliła się w sieci jedną z ostatnich przemian. Gwiazda zdecydowała się na odświeżenie koloru i rozjaśnienie końcówek włosów. Skróciła też ich długość, a na kosmykach pojawiły się luźne loki. W sieci pochwaliła się nagraniem z całej wizyty w salonie fryzjerskim.

Na przemianę Pauliny natychmiast zareagowali fani. Nie ukrywają, że bardzo im się podoba nowy look idolki.

  • Pięknie, kolor włosów boski.
  • Pani jest taka śliczna.
  • Bomba.
  • Wow. Ale jesteś wspaniała.
  • Paulinka jest naturalnie piękna, a to co zostalo zrobione, podkreśla urodę. Final na medal .
  • Wow, jak pieknie.

Komplementom nie ma końca, a zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba Paulina po metamorfozie?


Paulina Krupińska zmieniła fryzurę

Paulina Krupińska zmieniła fryzurę

Paulina Krupińska zmieniła fryzurę

Paulina Krupińska zmieniła fryzurę

Paulina Krupińska zmieniła fryzurę

Paulina Krupińska zmieniła fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×