Paulina Krupińska o swoich kompleksach. To straszne, jak mówili na nią w młodości. „Na to nie miałam wpływu”

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska otworzyła się na temat kompleksów. W młodości obdarzono ją dokuczliwymi pseudonimami. Z czym były związane?

Paulina Krupińska urodziła się w 1987 roku. Studiowała na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W latach młodości brała udział w konkursach piękności. W 2012 roku wygrała wybory Miss Polonia. Rok później reprezentowała Polskę w wyborach Miss Universe. W 2014 roku nawiązała współpracę z telewizją TVN. Od ubiegłego roku współprowadzi Dzień dobry TVN.

W 2018 roku poślubiła muzyka Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Para ma dwójkę dzieci: Antoninę Jędrzeja. Paulina błyskawicznie wróciła do formy sprzed ciąż.

Jednocześnie stale udziela się ona w social mediach. Często dodaje nowe relacje na InstaStory i zdjęcia na Instagram. Wykorzystuje te kanały do komunikowania się z fanami. Do jej ulubionych zajęć należy organizowanie sesji Q&A, w trakcie których odpowiada na pytania.

Paulina Krupińska o swoich kompleksach. Co powiedziała fanom?

Podczas nowej sesji Q&A jeden z fanów zapytał ją o to, jakie miała przezwiska w młodości. Ta odpowiedziała:

Jelonek Bambi, Wieża Eiffla, Krupnik, Chrupkowa. Trochę tego było.

Oczywiście, część pseudonimów nawiązywała do jej wysokiego wzrostu . Przypomnijmy, że Paulina mierzy 178 centymetrów. Kolejne pytanie dotyczyło kompleksów.

Czy kiedykolwiek miała pani kompleks wzrostu? Mam 176 cm i źle się czuje wśród niskich facetów – zapytała jedna z fanek.

Paulina odpisała jej:

Ogromny i niestety niektórzy faceci jeszcze podkreślali, że jestem taka wysoka, a to oni byli niby niscy. Generalnie na to nie miałam i nie mam wpływu jakiego jestem wzrostu, więc to zaakceptowałam i zmieniłam w atut. Dzięki wysokiemu wzrostowi dużo pracowałam, zdecydowanie więcej niż niższe modelki. Pamiętaj, jeszcze się taki nie urodził, który by każdemu dogodził.

W dalszej części obszernego wpisu uzupełniła:

Przebywaj wśród wysokich facetów, wtedy będziesz czuła się w sam raz lub wśród niskich, którzy mają wysokie poczucie własnej wartości i nie dadzą ci do zrozumienia, że jesteś za wysoka.

Wzrost potrafi dokuczać Paulinie jeszcze dziś. Kilka miesięcy temu mówiła, że przeszkadza jej w pracy w „DDTVN”. Jak wyjaśniła:

Nie da się ukryć, że jestem dość wysoka, a to nie zawsze działa na moją korzyść. Wiele razy, gdy prowadziłam program lub jakieś wydarzenie, musiałam się zastanawiać, czy mogę włożyć szpilki, czy jednak muszę mieć płaskie obuwie, by nie być wyższa od partnera.

Dodała, że lubi pracować z wysokim Marcinem Prokopem:

Ostatnio prowadziłam z nim imprezę i był to dla mnie niesamowity komfort, bo przy Marcinie każda kobieta może być w szpilkach, a on i tak będzie wyższy od niej.

Oglądacie „DDTVN” z Krupińską? Jak oceniacie ją jako prowadzącą program?


Paulina Krupińska o swoich pseudonimach

Paulina Krupińska o swoich pseudonimach

Paulina Krupińska o swoich kompleksach

Paulina Krupińska o swoich kompleksach

Paulina Krupińska ścięła włosy

Paulina Krupińska ścięła włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×