Szukaj

Paula Tumala z partnerem w tęczowych dresach prężą się na masce mercedesa: „Stary doczekał się wspólnej sesji”

Paula Tumala z partnerem we wspólnej sesji

Paula Tumala z partnerem we wspólnej sesji

Paula Tumala już nie ukrywa swojego partnera przed światem. Modelka i jej narzeczony wystąpili razem w pierwszej wspólnej sesji. Internautom spodobał się klimat zdjęć i ich stylizacje. Para pozuje w stylu lat 80.

Paula Tumala na początku tego roku urodziła bliźnięta. Modelka została mamą Nadii i Anastazji. Przy dwóch córeczkach jest pracy co niemiara, ale rąk do pomocy nie brakuje. W wywiadzie dla Jastrząb Post gwiazda Eurowizji wspominała, że zawsze może liczyć na pomoc swojego partnera, mamy oraz przyszłej teściowej.

Z dziewczynkami jest tyle roboty, że sama nie dałabym rady. Mój partner, gdyby mi nie pomagał, to potraktowałabym go kijem – stwierdziła z przymrużeniem oka.

Paula nie zdradza zbyt wielu szczegółów ze swojego związku. W zwierzeniach jest bardzo oszczędna. Jakiś czas temu opowiedziała o swoich ślubnych planach. Okazuje się, że przygotowania do ceremonii rozpoczęła jeszcze przed ciążą, ale musiała z nich zrezygnować, ponieważ zdrowie dzieci i szczęśliwe rozwiązanie były dla niej priorytetem. Gwiazda zdradziła, że ma już nawet uszytą suknię ślubną. Na razie termin uroczystości nie został ustalony, a narzeczeni nie chcą się śpieszyć.

Może przeniesiemy ślub na następny rok, a może jeszcze następny. Nie śpieszy nam się – mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Jakiś czas temu w sieci jednak zawrzało pod jednym z opisów jej zdjęć. Pod postem pojawiło się jedno słowo, które może sugerować, że para być może powiedziała już sakramentalne tak.

Mój przyjaciel, mój partner, mąż i kochanek, czy nawet psiapsi – znamy się niecałe 2 lata, a kocham jakby… od zawsze – napisała Tumala.

Post szybko zniknął z sieci, jednak modelka zasiała w swoich fanach ziarno niepewności.

Paula Tumala i jej partner we wspólnej sesji

Ostatnio Tumala postanowiła zaprezentować światu swoją drugą połówkę. Zakochani zdecydowali się wystąpić we wspólnej sesji zdjęciowej utrzymanej w stylu lat 80. Pozują razem na masce oldschoolowego mercedesa. Oczywiście nie obyło się bez stylizacji typowej dla końcówki PRL-u, czyli kolorowych dresów.

Elo mordeczki. Noo i stary się doczekał wspólnej. Jak Wam się podoba nasz PIERWSZY RAZ? Tym razem sam na sam, bo poprzednia sesja z królikami była już rodzinna – podpisała zdjęcie.

Na odpowiedź fanów długo nie musiała czekać.

  • Dresik cudowny. Fajna z Was para.
  • Super. To jest klasyka.
  • Super te zdjęcia.
  • Świetne dresy. Super wyglądacie.
  • Rewelacyjna para – czytamy w komentarzach.

Zakochani świetnie wpisali się w klimat, a my czekamy na kolejne sesje z ich udziałem.


Paula Tumala z partnerem

Paula Tumala z partnerem

Paula Tumala z partnerem

Paula Tumala z partnerem

Paula Tumala na randce z partnerem

Paula Tumala na randce z partnerem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×