Okropna tragedia. Zmarła 20-letnia gwiazda. Nie mogła doczekać się świąt, odeszła tuż przed Wigilią…

Patrycja Makowska nie żyj

Patrycja Makowska nie żyj

Patrycja Makowska nie żyje

Tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia zmarła Patrycja Makowska. 20-letnia zawodniczka Zawiszy Bydgoszcz i była reprezentantka Polski w strzelectwie sportowym zginęła w wypadku samochodowym. Do tragedii doszło na drodze krajowej nr 10. Najbardziej prawdopodobną przyczyną tragedii było niedostosowanie prędkości do warunków jazdy.

Kierowca peugeota stracił panowanie nad autem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Makowska zginęła na miejscu – czytamy na łamach dziennika „Fakt”.

Z Patrycją jechał jej brat, który w ciężkim stanie trafił do szpitala. Ratownicy medyczni, pomimo błyskawicznej reakcji, nie zdołali uratować Makowskiej. Jej stan był krytyczny.

Z bólem serca i niedowierzaniem odebraliśmy informację o nagłej i niespodziewanej śmierci naszej koleżanki, przyjaciółki, zawodniczki, początkującej trenerki. W naszej pamięci pozostanie zawsze jako osoba uśmiechnięta, serdeczna i pełna optymizmu. Makosia, będzie nam Ciebie brakowało – napisano w nekrologu zamieszczonym na stronie internetowej sekcji strzeleckiej Zawiszy Bydgoszcz.

Na ostatnim dodanym na Instagramie zdjęciu Patrycja odliczała dni do świąt, żartowała, że nawet jej manicure jest gotowy na Boże Narodzenie. Nie mogła doczekać się, aż pokaże go bliskim. Życie napisało jednak inny scenariusz…

Nie żyje ceniona polska aktorka, dziennikarka oraz korespondentka TVP. Zmarła nagle w wieku 52 lat

Wzruszająca przemowa pogrążonej w żałobie Oli Kwaśniewskiej. Jej słowa złamią wam serce [WIDEO]

Nie żyje finalistka “Top Model”. Tragiczna śmierć ślicznej 19-latki


Wrak samochodu, którym jechała Patrycja Makowska

Wrak samochodu, którym jechała Patrycja Makowska

Ostatnie zdjęcie Patrycji Makowskiej. Odliczała dni do świąt

Ostatnie zdjęcie Patrycji Makowskiej. Odliczała dni do świąt

Patrycja Makowska nie żyje

Patrycja Makowska nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×